seriál / thriller,
krimi USA,
2014,
44 min.< Předchozí díl134.
z 157 dílůNásledující díl >Režie:
Eric LaneuvilleHerci:
Simon Baker,
Robin Tunneyová,
Tim Kang,
Rockmond Dunbar,
Emily Swallow,
více...V TV dnes 19.00,
zítra 15.00,
dnes 19.00 -
Další díly v TVV národním parku je nalezena zavražděná mladá žena. Podezření padá na nedaleký čistě pánský prestižní resort. Ukáže se, že oběť působila v tamním klubu coby prostitutka. Vyšetřovatelé jsou ale důrazně upozorněni, aby se k hostům chovali maximálně diskrétně, neboť se často jedná o velmi vlivné muže.
Uprav informace o díluKomentář k seriálu Patrick Jane v podání charismatického Simona Bakera pracuje jako nezávislý konzultant pro CBI (Kalifornský úřad pro vyšetřovaní). Jeho talent spočívá v precizní všímavosti. Díky malým deatilům na místech činu a skrze to jak lidé vypovídají, dokáže Patrick vyvodit velice přesné závěry. Proto pracuje pro policii a pomáhá při vyšeřování vražd. Hlavní dějová linie se ovšem točí kolem sériového vraha zvaného "Red John", kterého se Patrick snaží již několik let bezúspěšně dopadnout. Jak seriál naznačí, vyšetřování Red Johna se pro něj stalo osobní záležitostí..
Všechny komentáře k seriálu 58+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDWeb:
IMDB,
Titulky Videotéka:
přidat si do ní díl seriálu
V národním parku je nalezena mrtvá mladá žena. Na místo je přivolán tým FBI, který zjistí, že dívka pracovala jako společnice v pánském klubu. Jeho prezident Kenyon Russell zprvu popírá, že by ženu vůbec kdy viděl. Stejně se chová i správce objektu Killgalen, od kterého FBI získá seznam hostů. Vyšetřovatelé jsou navíc upozorněni, aby se k hostům chovali maximálně diskrétně, neboť se často jedná o velmi vlivné muže. Tým najde skrytou kameru v jednom srubu a Jane tam pomocí lsti naláká dívčina vraha. Vztah mezi Pikem a Lisbonovou začíná být vážný. Když Pike dostane nabídku práce v D. C., řekne Terese, že ji přijme, pouze pokud pojede s ním.
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů
napiš nám.