Záznam daného pořadu bude k dispozici ihned po jeho odvysílání.
Pro starší záznamy využijte prosím nabídky v pravé části stránky.

Aktuální informace ze světa mezinárodního badmintonu


Fotbal po našem včera 23:20 ČT4 Sport
SK Spartak Příbram - Středočeský kraj, Krajský přebor Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
Fotbal po našem 4.12. 08:25 ČT4 Sport
FC Nebušice - Hl. město Praha, 1.A třída - skupina B Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
Fotbal po našem 3.12. 23:22 ČT4 Sport
TJ Baník Modlany - Ústecký kraj, Krajský přebor Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
Fotbal po našem 2.12. 23:20 ČT4 Sport
FK Slovan Hrádek nad Nisou - Liberecký kraj, Krajský přebor Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
Fotbal po našem 1.12. 23:22 ČT4 Sport
SK Lázně Bohdaneč - Pardubický kraj, 1.A třída Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
Fotbal po našem 1.12. 15:24 ČT4 Sport
RMSK Cidlina Nový Bydžov - Královéhradecký kraj, Krajský přebor Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
Fotbal po našem 30.11. 23:21 ČT4 Sport
SK Solnice - Královéhradecký kraj, 1.A třída Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
Fotbal po našem 30.11. 15:10 ČT4 Sport
SK Zásada - Liberecký kraj, okres Jablonec nad Nisou - Okresní přebor Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
Fotbal po našem 29.11. 23:21 ČT4 Sport
TJ Sokol Dolní Počernice - Hl. město Praha, 1.A třída - skupina A Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
Fotbal po našem 29.11. 15:10 ČT4 Sport
FK Agria Choceň - Pardubický kraj, Krajský přebor Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
Fotbal po našem 27.11. 23:20 ČT4 Sport
TJ Čechie Halže - Plzeňský kraj, okres Tachov - III. třída Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
Fotbal po našem 26.11. 23:20 ČT4 Sport
FK Okula Nýrsko - Plzeňský kraj, Krajský přebor Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
Fotbal po našem 25.11. 23:18 ČT4 Sport
SK Horní Suchá - Moravskoslezský kraj, 1.B třída - skupina C Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
Fotbal po našem 25.11. 09:25 ČT4 Sport
FC Želatovice - Olomoucký kraj, Krajský přebor Cyklus portrétů klubů, které hrají nižší fotbalové soutěže
Fotbal po našem 24.11. 23:20 ČT4 Sport
FK Bolatice - Moravskoslezský kraj, 1.A třída - skupina A Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
Fotbal po našem 23.11. 23:20 ČT4 Sport
FK Vigantice - Kraj Vysočina, 1.A třída - skupina A Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
Fotbal po našem 22.11. 23:23 ČT4 Sport
TJ Dálnice Speřice - Kraj Vysočina, Krajský přebor Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
Fotbal po našem 22.11. 07:50 ČT4 Sport
FK Dolní Němčí - Zlínský kraj, I. A třída - sk. B Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
Fotbal po našem 21.11. 23:20 ČT4 Sport
Hajduk Lipník - Kraj Vysočina, okres Třebíč - Okresní přebor Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
Fotbal po našem 21.11. 12:20 ČT4 Sport
TJ AVIA Čakovice - Hl. město Praha, 1.B třída - skupina A Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
Fotbal po našem 24.10. 11:56 ČT4 Sport
FK Ajax Kolová - Karlovarský kraj, 1. B třída Cyklus portrétů klubů, které hrají nižší fotbalové soutěže
Fotbal po našem 10.10. 10:45 ČT4 Sport
Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
Fotbal po našem 3.10. 10:55 ČT4 Sport
Cyklus portrétů klubů, které hrají nižší fotbalové soutěže
Fotbal po našem 2.10. 07:49 ČT4 Sport
SK Slavkov u Brna - Jihomoravský kraj, 1. B třída sk. A Cyklus portrétů klubů, které hrají nižší fotbalové soutěže



Registrace
Přihlášení



Úterý 6. 12. 2022 Svátek má Mikuláš
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz