Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Podobné filmy    

58%
film / akční, dobrodružný, animovaný, komedie, USA, , 90 min., od 7 let
Looney Tunes: Back in Action
Kinopremiéra v ČR 5.2.2004, DVD od 23.6.2004 Warner

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:57Jak vyřeší záhadu, ke které nemají žádnou stopu?
Jak už je v animovaném světě Warner Bros. zvykem, potkávají se kreslené postavičky s živými herci. Výjimkou není ani další hraný film s Looney Tunes. Králík Bugs, kačer Daffy a další se tentokrát vydávají hledat ztraceného otce Brendana Frasera. Pátrání je zavede do Las Vegas, do Paříže i do džunglí Afriky. Odměnou jim bude nejen rodinné štěstí ze shledání otce se synem, ale také nález mýtického Modrého opičího diamantu..
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Space Jam je asi lepší, ale to je úplně jedno. I tenhle film totiž sází na jistotu - hromada parádních odkazů na všechno možné (Dalekové!), skryté a vizuální vtípky, hlášky, cool živí herci (Fraser, Dalton). Je to svižné, akční, zábavné, Prostě takové, jaké to má být. Vynikající komedie. 75%.
Všechny komentáře k filmu 10+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Looney Tunes: Zpět v akci

Naposledy jsme je mohli vidět jak asistují slavnému Michaelu Jordanovi. A jsou zde znovu. Králík Bugs a Kačer Duffy jako skuteční animáci, kteří pracují pro studio Warner Bros. a jsou velké hvězdy. Bugs, samozřejmě větší a slavnější. Proto se Duffy Duck, který už má po krk pozornosti, kterou všichni věnují jen Bugsovi Bunnymu, rozhodne říci Hollywoodu sbohem. Spojí se s Bobbym Delmontem a podnikne s ním cestu kolem světa. Cíl jejich mise? Najít bájný Modrý diamant, který patří Bobbyho otci a neztratit při tom náskok před Bugsem, který je jim stále těsně v patách. Kdo z nich tedy bude první?


O hercích

Brendan Fraser
obrazek Narodil se 3. prosince 1968 v Indianapolis, Indiana, USA. Vyrůstal v Evropě a Kanadě.
Herectví vystudoval na Cornishově univerzitě v Seattlu, kde také začínal na divadle Intiman Theatre. Začínal pomalu, krok za krokem po boku slavnějších spoluhráčů, například jako námořník číslo jedna v dramatu Rivera Phoenixe Souboj. Výraznější roli dostal až spolu s dalšími dvěma začátečníky - Stevem Buscemim a Adamem Sandlerem v komedii Rokeři.

Timothy Dalton
obrazek Narodil se 21. března 1946 v Colwyn Bay, Wales. Do diváckého povědomí se dostal především díky roli jménem James Bond. Producent celé série Broccoli uváděl nového muže jako neznámý objev, Dalton měl však za sebou pověst slibného divadelního talentu, debut v oscarovém hitu Lev v zimě a nominaci Britské filmové akademie za Lorda Darnleyho ve filmu Marie, královna skotská.
Když v roce 1987 jako uznávaný shakespearovský herec, Flemingův obdivovatel a romantický hrdina televizních minisérií konečně přijal Broccoliho nabídku, 007 byl ve složité situaci: zestárl a samotné základy jeho existence podkopala i sovětská perestrojka a hrozba AIDS. Dalton přichází s heslem "návrat ke kořenům" a jeho nástup ve filmu James Bond - Dech života je působivý, plný akce, bondovského humoru a fyzična.
Poté co mu bylo opět odebráno povolení zabíjet se objevil v množství filmových i televizních rolí jako například Rudý orel, Rocketeer, nebo Bouřlivé výšiny. Natáčel též v naší republice snímek Kosmetička a zvíře.

Jenna Elfmanová
obrazek Studovala od dětství balet. Díky zranění kotníku se přeorientovala na herectví. Proslavila se titulní postavou sitcomu Dharma & Greg. Obdržela za ní Zlatý glóbus a nominaci na cenu Emmy.

O tvůrci

Joe Dante
Narodil se 28. listopadu 1947. Po studiu výtvarného umění a krátké novinářské dráze změnil obor a vyučil se u Rogera Cormana v New World Studios, kde pracoval jako střihač, autor reklamních šotů a scenárista. Debutoval komedií Hollywood Bouleward (roku 1976 ji natočil spolu s A. Arkhusem), jeho prvním sólovým projektem byl horor Piraňa. Největší úspěch mu pak přinesl další horor Vytí vlkodlaků.
Steven Spielberg mu nabídl práci na jedné z epizod ve filmu Pásmo soumraku. Následoval další komerční úspěch Gremlins. Scenárista Chris Columbus a Spielberg jako spoluproducent. Dalším velkým úspěchem je sci-fi komedie Vnitřní vesmír. Získala Oscara za speciální efekty.

Podobné filmy

Jak ulovit Dr.Lewise
(The Grand Seduction) Kdysi býval Tickle Head v Newfoundlandu hrdým rybářským přístavem, k...
dnes 05.35
Nova Cinema
Závod s časem
(Getaway) Když přijede bývalý automobilový závodník Ethan Hawke na Vánoce domů, zjistí, že...
dnes 09.40
Nova Cinema
Něžné vlny
Cholerický tatínek, který kdysi nepřeplaval kanál La Manche, chce mít ze svého syna Vojty ...
dnes 11.20
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Ne. 1.10.2023
Čas
05.35 - 07.00
Délka
85 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníPátek 1. 12. 2023 Svátek má Iva
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz