Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Podobné filmy    

71%
film / komedie, hudební, romantický, USA, , 112 min., od 12 let
Pitch Perfect
Kinopremiéra v ČR a SK 20.12.2012, DVD a Blu-Ray od 24.4.2013 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:26Tohle vás rozseká.
Beca nejraději poslouchá hudbu ze svých sluchátek a touží se stát profesionální dýdžejkou. Na nové škole právě hledá nesourodá dívčí pěvecká skupina neokoukané tváře. Po prvním odmítnutí Beca nakonec do klubu zpívajících studentek cestu najde. Jenže je tak trochu rebelka, a tak to okamžitě začne mezi ní a neoficiální šéfkou týmu Aubrey nezdravě jiskřit..
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Hudební film z vysokoškolského prostředí o skupince děvčat snažící se vyhrát hudební soutěž pěveckých skupin. A je to další film vedený dle klasické dějové šablony, takže opět také klasická předvídavost vývoje děje. Ale na zábavnosti celého konceptu to kupodivu neubírá. Ba přímo naopak. Co postava, to osobitý charakter, což znamená, že každá má své problémy a přístup k dané věci. Je to film holčičí, ale určený pro všechny. Výborné obsazení všech rolí je bezprostředně impozantní a neoddiskutovatelné. Jako celek se nejedná o nic jiného, než o ucelenou dívčí hudební show plnou přesvědčení, trapasů, hysterie a úsměvů. Scénář byl vypracován na základě úspěšné knihy ´Pitch Perfect: The Quest for Collegiate A Cappella Glory´autora Mickeyho Rapkina a přináší příjemný filmový zážitek. Pro někoho může být humor až moc pikantní, pro někoho až moc hrubý, ale jako obvykle záleží na diváckém přístupu. Tohle se zkrátka povedlo. V ne zrovna malé žánrové konkurenci prostě bez výhrad obstojí.
Všechny komentáře k filmu 31+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Ladíme!

Beca nejraději poslouchá hudbu ze svých sluchátek a touží se stát profesionální DJ. Když přijde do nové školy, zjistí, že je plná divných, zlých, ale i hodných holek, které mají jednu věc společnou, zajímají se jen o to, jak dobře zní, když společně zpívají. Jako těžký introvert se nehodlá s nikým přátelit. Svého plánu se drží až do chvíle, než narazí na velmi nesourodou partu holek, které spojuje sborové zpívání bez hudebního doprovodu. Ten si vytvářejí vlastním hlasem. Beca sice na první kolo námluv řekne ne, ale nezpochybnitelný hudební sluch a schopnost zpívat čistě i ve sprše ji nakonec do klubu zpívajících studentek přivede. Jenže Beca je tak trochu rebelka, a tak to okamžitě začne mezi ní a neoficiální šéfkou týmu Aubrey nezdravě jiskřit..


Podobné filmy

Loganovi parťáci
(Logan Lucky) V ospalém městečku v Západní Virginii žije rodina Loganů, která je v širokém...
dnes 05.40
Nova Cinema
Croodsovi: Nový věk
(The Croods: A New Age) Ochranářský táta Grug stále hledá místo, kde by se usadil. Vede Cr...
dnes 13.45
Nova Cinema
Jak se točí Rozmarýny
Česká veselohra pro děti i pro dospělé o tom, jak se dělá film (1977). Hrají: I. Janžurová...
dnes 14.25
ČT1
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Ne. 24.9.2023
Čas
09.25 - 11.30
Délka
125 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníStředa 29. 5. 2024 Svátek má Maxmilián
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz