Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

65%
seriál / thriller, akční, krimi USA/Kanada, , 44 min.
< Předchozí díl161. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Target Specific)

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize st. 19.6. Sorozat+ 19.00 - Další díly v TV


Ve svém domě je napadena a pobodána Megan Hamiltonová. Vyšetřovatelům tvrdí, že útočníka určitě postřelila. Jenže Rayn s Erikem brzy zjistí, že muž měl na sobě speciální neprůstřelný oblek. To vylučuje možnost, že by byl zraněn. Látka z tohoto obleku však uvízla na zubech psa oběti, když útočníka pokousal. Její kousky této tak policisty přivedou k módní návrhářce, která z této látky obleky navrhuje. Od ní se pak dostanou k zadavateli loupeží v domech bohatých lidí. Je jím jeden paparazzo, ale Horatio ví, že on nebyl tím skutečným zadavatelem. Tím byl Ivan Sarnoff, vůdce ruské mafie, kterého již Horatio do vězení poslal. Horatio ale neví, že mezitím Rusové unesli Ryana a mučí ho.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 25+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Tým v ohrožení

Kým tím CSI vyšetruje sériu vlámaní, Horatio (David Caruso) odhalí, že ich všetkých sleduje ruský mafián Ivan Sarnoff (Andrew Divoff)... Osobnú kuchárku pre slávnych a bohatých Megan Hamiltonovú (Judy Marteová) nájdu dobodanú v jej dome. Odtlačok na noži privedie Horatia Cainea (David Caruso) k Patrickovi Garretymu (Steven Brand), obchodníkovi, ktorý sa špecializuje na import a export. Patrick tvrdí, že nôž mu odcudzili s hromadou ďalších vecí, keď ho vykradli. Je to ďalšie z radu vlámaní, ktoré sa stali v domoch boháčov. Calleigh (Emily Procterová) sa vráti do Meganinho domu, aby skúmala ďalšie dôkazy, ale niekto ju napadne. Zločincovi sa síce podarí ujsť, ale ona je schopná zachytiť "vôňu" útočníka. Toto a kúsok nepriestrelného odevu nájdeného v ústach Meganinho psa privedie tím k Tonymu Ramirezovi (Joe Manganiello), trénerovi hviezd, ktorý stojí za všetkými lúpežami. Zistia, že mal pomoc - jeden z podriadených ruského mafiána Ivana Sarnoffa (Andrew Divoff) je fotograf, ktorý fotil všetky vykradnuté domy a na fotkách zachytil predmety, ktoré mali ukradnúť. Pri bližšom skúmaní vyjde najavo, že Sarnoff dôkladne sledoval aj Horatiov tím. Ryana Wolfea (Jonathan Togo) unesú a mučia.


Podobné seriály

Magnum (1)
(Magnum/Magnum-Don't Eat... /Pt1) Na Havaji nešňupejte, první část Havaj je sice ráj na z...
dnes 15.55
ČT1
Hvězdná brána X (2)
Morfeus Tajemná brána do vesmíru se opět otevírá a speciální vojenská jednotka vyráží na ...
dnes 16.20
Prima Cool
Stíny v mlze II (11/12)
Nečistá hra Premiéra pokračování napínavého kriminálního seriálu, ve kterém Magda Malá a ...
dnes 20.10
ČT1
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Út. 11.6.2024
Čas
08.00 - 08.55
Délka
55 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, skryté titulky, HD


Registrace
PřihlášeníPondělí 17. 6. 2024 Svátek má Adolf
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz