Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

65%
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 60 min.
< Předchozí díl140. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Rock and a Hard Place)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Nejlepší obhajoba televize zítra FX 06.10, čt. 27.6. FX 05.10
Všechno nejlepší televize zítra Star Channel (hr) 08.05, čt. 4.7. Nova +1 15.35 (skryté titulky)
Manžetový knoflíček televize zítra Nova Cinema 08.05 (skryté titulky), čt. 4.7. Sorozat+ 19.00

Při vyjížďce na vodním skútru přijde o život propuštěný překupník s drogami Jim Farber. Podle všeho ho zabil kámen padající z mostu. Kriminalisté zjistí, že kámen pochází ze zahrady jejich kolegyně doktorky Alexx Woodsové a že s případem má něco společného její syn Bryan a jeho kamarád Trey Holt. Situace se zkomplikuje, když je Trey Holt pobodán a na místě činu je nalezen Bryan se zakráceným nožem. Přestože tvrdí, že nůž jen vytáhl Treyovi z rány, vypadá to, že bude nakonec souzen za vraždu. Postupem času se ukazuje, že Trey Holt je informátorem, kterého zneužil zkorumpovaný federální agent Brent Sylvestri.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 25+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Rodinná záležitost

Alexx a Horatio prídu na miesto najnovšieho činu a zistia, že neznámy muž bol zabitý, kým sa lyžoval v blízkosti prístavu. Okolnosti jeho smrti sú nejasné, jediná svedkyňa vypovedá, že netuší, čo zapríčinilo jeho pád z lyží. Alexx nájde vo vlasoch obete malé tmavé úlomky. Podľa nej ho niečo udrelo do hlavy. Spolu s Calleigh sa im podarí mŕtveho identifikovať ako Jima Farbera . Eric pri potápaní nájde na dne rozbitý kus kamennej dlaždice. Eric a Alexx si myslia, že bridlicu niekto hodil na Jimovu hlavu z blízkeho mosta. Podľa levanduľovej farby dlaždice zistia, že také ponúka iba jediná predajňa v meste. Natalia (Eva La Rueová) a Horatio od manažéra predajne zistia, že tento typ si zakúpil Henry Woods. Natialia urobí šokujúce odhalenie - Henry je Alexxiným manželom. Keď sa to Alexx dozvie, okamžite volá manželovi, aby mu povedala, že jedna z dlaždíc na ich dvore bola použitá na vraždu. Horatio vykoná tajnú návštevu v dome Woodsovcov, aby získal ďalšie stopy. Nájde ohorok z cigarety a zoberie ho do laboratória na testovanie. DNA patrí Treyovi Holtovi, kamarátovi Alexxinho syna Briana. Horatio vby rád Treya vypočul, ale nemá dostatok dôkazov na predvolanie. Alexx má znepokojujúci telefonát s Bryanom. Povie jej, že je blízko skladu a zúfalo potrebuje jej pomoc. Alexx ho nájde stáť s nožom v ruke nad zakrvaveným Treyovým telom. Bryan tvrdí, že nôž vytiahol z Treyovho chrbta, ale netuší, kto pobodal jeho priateľa. Alexx prikáže Bryanovi, aby ju počkal v aute na nemocničnom parkovisku, a Treya dopraví do nemocnice. Keď sa tam objaví Eric, idú spolu za Bryanom, ale nikde ho nevedia nájsť. Je jasné, že Bryan sa stáva hlavným podozrivým. Polícia čoskoro Bryana zatkne a nájde u neho množstvo piluliek. Horatio sa chce dozvedieť meno dodávateľa, ale chlapec odmieta čokoľvek povedať. Napokon sa Alexx podarí zo syna vytiahnuť celý príbeh. Bryan tvrdí, že šiel do skladu, aby sa tam stretol s Treyom, ale keď prišiel, bol už Trey pobodaný. Drogy mal Trey, ktorý Bryana požiadal, aby ich ukryl. Myslí si, že Trey je zapletený do Jimovej vraždy, pretože vzal dlaždicu z ich dvora, ale nevysvetlil, na čo ju potrebuje. Hoci Alexx odľahne, uvedomuje si, že jej syn je stále podozrivý. Keď sa však Trey v nemocnici preberie z bezvedomia, dá Calleigh zaujímavé informácie, že do vraždy bol zapletený federálny agent. Odtlačky prstov z tabletiek potvrdia Treyovu výpoveď, ale je to len nepriamy dôkaz. Dokáže CSI donútiť nepoctivého agenta k priznaniu?


Podobné seriály

Policie Hamburk XI (15)
(Notruf Hafenkante XI) Budižkničemu Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat a hambu...
dnes 10.30
Prima
Hvězdná brána X (11)
Výprava 2/2 Tajemná brána do vesmíru se opět otevírá a speciální vojenská jednotka vyráží...
dnes 10.35
Prima Cool
Můj přítel Monk II (9)
(Monk II) Pan Monk a dvanáctý muž Během dvou týdnů zavraždí neznámý pachatel devět lidí. ...
dnes 10.55
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
Út. 28.5.2024
Čas
00.10 - 01.10
Délka
60 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníÚterý 25. 6. 2024 Svátek má Ivan
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz