Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

65%
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 43 min.
< Předchozí díl104. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: High Octane)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Souhra náhod televize zítra Star Channel (hr) 08.05
Star Channel (hr) 08.05
Caineova výchova televize zítra Nova Cinema 08.10, čt. 30.5. Sorozat+ 20.00
Nyní můžete zabít nevěstu televize zítra Nova Cinema 09.10, pá. 31.5. Sorozat+ 19.00

Kaskadérská show v ulicích Miami se změní v tragédii, když je jeden ze závodníků popraven právě ve chvíli, kdy se těší ze svého vítězství. Příčina smrti je jasná - hlavu mu sťal visící kabel s osvětlením v cíli závodu. Přesto se Horatiovi smrt devatenáctiletého chlapce, Dextera Gilmana, příliš nezdá. Delko se zbavuje nepříjemného filmaře, který má za úkol sledovat tým při práci. Alexx si všimne stopy po pneumatice na jedné noze oběti a poznamená, že poté, co mladík zemřel, byl ještě přejet. Auto, kterým Dexter jel, přivede vyšetřovatele k bohaté mladé ženě Brynn Robertsové, jež připustí, že s Dexterem měla poměr a sponzorovala jeho činnost.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 25+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Spanilá jízda

Počas nelegálnych automobilových pretekov Sideshow, pri ktorých tínedžeri predvádzajú výkony svojich špeciálne upravených áut, sa 19-ročný vodič Dexter Gilman pokúsil o nebezpečný kaskadérsky kúsok, nazývaný Jack-in-the-Box. Ten sa však nepodaril a vodič prišiel doslova o hlavu. Dexterov priateľ Luke Baylor ho ukryl v neďalekom hangári, aby sa nedostalo do rúk polície. Tá okrem prázdnych pivových fliaš a cigaretových ohorkov nájde na mieste činu aj odtlačky prstov Evana Dunlara. Tínedžerský expert na elektroniku a hydrauliku Evan sa prizná, že na mieste činu bol, ale iba pre to, aby sledoval kaskadérske výkony a koordinoval Dexterov výkon s diaľkovým ovládaním niektorých funkcií jeho auta. Eric Delko cíti z Evana pach lietadlového paliva. Súdna lekárka dr. Alexx Woodsová vyšetruje Dexterovo bezhlavé telo a na jeho rukách nájde odtlačky pneumatík. Podľa ich typu Ryan Wolfe vystopuje obchodníka Waltera Phillipsa, ktorý ich namontoval na Dexovo auto podľa inštrukcií Brynn Robertsovej, organizátorky Sideshow a Dexterovej sponzorky. Dokážu, že Evanov otec Steve Dunlar s potrubím manipuloval. V pozadí sú obchodníci so kradnutými autami a nekalé praktiky sponzorov súťaže a ich nadácie... Luke Baylor kradol autá, ktoré do zahraničnej priekupníckej siete ponúkal díler Steve Dunlar. Brynn Robertsovú zatknú za vraždu Dextera Gilmana.


Podobné seriály

Kriminálka Miami VI (13)
(CSI: Miami VI) Caineova výchova Ve svém domě je přímo při večírku zastřelen velmi bohatý...
dnes 23.40
Nova
Specialisté (8)
Popáleniny V rozestavěném domě někdo založí požár, při kterém zemře dcera stavitele a jeh...
zítra 01.40
Nova
Policie Hamburk IX (12)
(Notruf Hafenkante IX) Pomsta za Mon Coeur Nové případy na sebe nenechávají dlouho čekat ...
zítra 02.00
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
Út. 30.4.2024
Čas
00.10 - 01.10
Délka
60 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníStředa 22. 5. 2024 Svátek má Emil
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz