Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

65%
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 60 min.
< Předchozí díl38. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Slow Burn)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Bomba televize zítra Star Channel (hr) 08.05
Star Channel (hr) 08.05
Krém na opalování televize zítra JOJ 13.20, zítra JOJ +1 14.20
Odplata televize zítra Nova 13.35, zítra Nova Gold 18.10

Alex a Eric jedou vyšetřovat případ zastřeleného muže, který leží uprostřed hořícího přírodního parku. Jsou zaskočeni ohněm a jen tak tak si zachrání život. Ukáže se, že muž byl se svým kamarádem Kincaidem na lovu, oba se opili a došlo ke rvačce. To se nelíbilo Kincaidovu psovi, který začal štěkat a skákat, zavadil tlapkou o ležící pušku a vyšla rána, která pánova kamaráda zabila. Opodál je nalezeno další ohořelé tělo, zprvu si všichni myslí, že patří 25tileté Julii, kterou zabil její násilnický přítel Mike. Druhý podezřelý je deviant Stahl, který zneužíval stopařky, mezi nimi i Julii. Mike si myslí, že je mu Julie nevěrná a Stahlovo auto pronásleduje. Julie ale z auta uteče a zmizí v močálu. Mike ji hledá a aby lépe viděl, použije světlici, a tak založí požár. Nakonec se ukáže, že Julii se podařilo uniknout, tělo totiž patřilo již dlouho pohřešované Sandy. Horatio dokáže, že jejím vrahem Stahl.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 25+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Popáleniny

Pri vyšetrovaní smrti mŕtveho poľovníka takmer zhoria zaživa Eric Delko a Dr. Alexx Woodová, pretože v blízkosti miesta činu horí oheň a ten sa nekontrolovateľne rozšíril. Na zhorenisku objavia aj ďalšie telo - tentoraz ide o ženu, ktorú niekto zastrelil... Uprostred horiaceho národného parku Everglades nájdu mŕtve telo poľovníka Wadea Thomasa Hinklea. Zastrelili ho poľovníckou zbraňou. Kým Eric Delko a súdna lekárka Alexx Woodsová skúmajú miesto činu, takmer zhoria zaživa. Neďaleký požiar sa totiž nekontrolovane rozšíri. Z ohnivej pasce sa obom detektívom podarí dostať až vďaka nepremokavému plášťu, ktorým sa obalia. Nebohého Hinklea sprevádzal na love jeho spoločník Joshua Keating, ktorý má na oku modrinu a vyšetrovateľom tvrdí, že Hinklea nezavraždil, len sa s ním opil, pohádal, až bežná chlapská hádka prerástla do brutálnej potýčky, končiacej pästným súbojom. Ako sa mohla skončiť obľúbená mužská zábava vraždou? Vyšetrovatelia, prirodzene, výpovedi obvineného neveria. Kriminalistka Calleigh Duquesneová však objaví na loveckej zbrani čudesné škrabance. Patria psovi! Je možné, že vzájomný súboj oboch rozzúrených poľovníkov rozrušil aj Keatingovho psa Shulu do takej miery, že nervózny pes obskakoval bitkárov a ich zbrane, až labou nechtiac stlačil spúšť pušky, ktorá zabila Wadea Hinklea? Alebo sa všetko odohralo inak? Pri prehliadke miesta činu šéf jednotky CSI Miami Horatio Caine neďaleko objaví ďalšiu obhorenú mŕtvolu. Neznáma žena má vážne poškodenú lebku a stopy uhryznutia mužským chrupom na hrudi. Stala sa obeťou muža, ktorý neustrážil svoje pudy? Horatio si myslí, že na jej smrti sa podieľal nielen sexuálny násilník, ale aj šíriaci sa oheň... Analýza stôp odtlačkov pneumatík nájdených neďaleko miesta činu privedie kriminalistov k Daleovi Stahlovi. V jeho aute nájdu preukaz Julie Bryantovej a plavý vlas. DNA nájdeného vlasu súhlasí s DNA mŕtvoly, podľa záznamov je Julia Bryantová blondína, a tak sú vyšetrovatelia presvedčení, že nájdené telo patrí Julii. Zabil ju deviant Stahl, ktorý znásilňoval stopárky, alebo jej násilný priateľ Mike? Všetci však zažijú šok, keď sa na druhý deň na oddelení CSI objaví Julie Bryantová živá a zdravá. Komu patrí nájdené mŕtve telo? A čo všetko sa vlastne odohralo v horiacej prírodnej rezervácii Everglades?


Podobné seriály

M*A*S*H (185)
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji ...
dnes 06.40
Prima
Specialisté (218)
Pro Lídu Richard Vlček přišel o manželku, která zemřela na rakovinu. Nyní má spadeno na t...
dnes 13.10
Nova
Pašák (2)
(Der Pfundskerl) Novinář Gottfried Engel přichází z regionálních novin do hamburského bulv...
dnes 13.30
Barrandov
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
Čt. 14.3.2024
Čas
23.45 - 00.45
Délka
60 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníNeděle 14. 4. 2024 Svátek má Vincenc
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz