Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

65%
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 43 min.
< Předchozí díl21. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Spring Break)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Havárie televize zítra Nova Cinema 07.35, út. 30.4. Sorozat+ 19.00
Pros o smilování televize zítra Star Channel (hr) 08.05
Star Channel (hr) 08.05
V lázních televize zítra Nova Cinema 08.30
Nova Cinema 08.30

Během bouřlivých oslav jarních prázdnin je na pláži nalezena mrtvá dívka se zlomeným vazem. Na stehnech má otisky zubů a navíc byla posmrtně znásilněna. Poměrně rychle objevují kriminalisté násilníka - mladík vůbec netušil, že dotyčná už nežije, a považoval ji za opilou. Ale vrahem není, to prokáže mimo jiné i porovnání jeho chrupu s otisky zubů na stehnech. Vyšetřování pokračuje a mezitím se objeví další oběť, ta naštěstí útok přežila. Shodou okolností je kousek od ní nalezena paměťová karta z digitální kamery. Ta patří útočníkovi a na jednom ze záběrů zanechal svůj otisk. Posledním důkazem, který proti němu svědčí, je porovnání jeho chrupu s otisky ze stehen přeživší oběti. Paralelně vyšetřovaným případem je mrtvý hoch na dně bazénu - pitva prokáže, že nezemřel na utopení, ale na aneurysma, přičemž jeho organismus nese stopy předávkování marihuanou. Pátrání odhalí, že zemřel před očima svých kamarádů při soutěži, kdo v sobě déle dokáže udržet marihuanový kouř. Ti se ho potom snažili zbavit a předstírali skok ze střechy hotelu do bazénu. Ve vřavě oslav si nikdo nevšimnul, že skočili čtyři, ale vynořili se už jenom tři.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 25+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Vrah za kamerou

Tím súdnych vyšetrovateľov skúma smrť dvoch študentov, ktorí na Floride trávili jarné prázdniny. Znásilnené dievča na pláži malo zlomený krk a čudné uhryznutia na nohe, mŕtvy mladík na dne hotelového bazéna zomrel skôr, ako spadol do vody... Tisíce školákov zo všetkých kútov USA prišli na Floridu stráviť jarné prázdniny. Po jednom z mnohých večierkov našli mladú Tiffany Heitzenraderovú na pláži mŕtvu. Okrem jednoznačných stôp znásilnenia však na jej tele nájdu aj rany po uhryznutí. Test DNA nájdených spermií jednoznačne určí násilníka, je to Carson Mackie, mladík, ktorého už v minulosti potrestali za znásilnenie. Pri výsluchu sa Mackie prizná, že s Tiffany mal sex, ale až keď už bola už mŕtva... Nie je žiadny nekrofil, bol jednoducho taký opitý, že sa vrhol na bezbranné telo dievčiny ležiace na pláži a ani mu nenapadlo, že by mohol súložiť s mŕtvolou! Jeho výpoveď potvrdia viaceré skutočnosti, rovnako ani jeho chrup nemohol spôsobiť uhryznutia na nohe nebohej. Na polícii sa prihlási aj ďalšie mladé dievča, ktoré má rovnaké stopy po uhryznutí ako Tiffany. Na pláži nájdu pamäťový čip z videokamery, ktorou niekto snímal zábery oboch dievčat. Ale až malá náhoda napokon privedie vyšetrovateľov tímu CSI.na správnu stopu... Členovia jednotky CSI Calleigh Duquesneová a Eric "Delko" Delektorski medzitým vyšetrujú smrť ďalšieho študenta, ktorý neprežil jarné prázdniny na Floride. Trey Handon leží mŕtvy na dne hotelového bazéna v Miami a jeho priatelia Matt, Brandon a Jack tvrdia, že nemajú ani najmenšiu potuchu, ako sa to mohlo stať. Tím súdnych vyšetrovateľov však odhalí, že chlapec musel zomrieť skôr, ako spadol do vody.


Podobné seriály

Closer VII (3)
(The Closer VII) Sloužit s láskou Poručíka Provenzu překvapí při předávání předvolání stř...
dnes 12.30
Prima
Komisař Rex II (3)
(Kommissar Rex II) Smrtící svádění Komisař Moser vyšetřuje vraždu fotografa, zaměřeného n...
dnes 13.25
Prima
Kriminálka Miami IV (17)
(CSI: Miami IV) Havárie Uprostřed křižovatky havaruje žena s autem. V kufru vozu je nalez...
dnes 13.35
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
Út. 5.3.2024
Čas
00.10 - 01.10
Délka
60 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníČtvrtek 18. 4. 2024 Svátek má Valérie
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz