Informace    Komentáře    Obsazení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

65%
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 43 min.
< Předchozí díl3. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Wet Foot/Dry Foot)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Hon na predátora televize zítra Nova Cinema 06.30, po. 3.6. Sorozat+ 20.00
Odkaz předků televize zítra FX 06.50
Vražda v tunelu televize zítra Nova Cinema 07.30, po. 27.5. Nova 01.20

Několik překvapených rybářů našlo v žaludku žraloka lidskou ruka i s kusem trupu. Ukáže se, že oběť byla zastřelena, a když si žralok ukousl svůj podíl, ještě žila. A tak se vyšetřování ujímá Horatio se svým týmem. Zakrátko naleznou druhou oběť. Dívka, která s prostřelenou nohou vykrvácela na moři, k nim připluje na gumovém člunu potištěném azbukou. To neomylně signalizuje, že Horatio a jeho lidé budou mít co do činění s politikou a se světem, kde se za svobodu platí vysoká daň.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 25+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Konečně v suchu

More vydalo telá zastrelených ľudí. Boli to pašeráci drog alebo utečenci, ktorí zaplatili cenu za vytúženú slobodu? V žalúdku žraloka sa našlo torzo ľudského tela so strelou v hrudi. O niekoľko dní neskôr nájdu na pobreží mŕtvolu, v stehne ktorej je guľka z rovnakej zbrane. Tím C.S.I. Miami si myslí, že ide o konflikt utečencov a ich sprievodcov na otvorenom mori, ktorý sa skončil tragicky, preto hľadajú podozrivú loď. Telá mŕtvych však nesú jednoznačné stopy, ktoré privedú šéfa C.S.I. Miami Horatia Caina k odhaleniu schránky pašerákov kokaínu. Medzitým na pobreží našli mŕtvu dievčinu, identifikovanú ako Elena de Sotoová. Na jej tele našli stopy cudzej kože. Patrí jej vrahovi? Podľa analýzy DNA je jasné len to, že pochádza od niektorého pokrvného príbuzného zavraždenej. Polícia kontaktuje jej brata Pedra, ktorý polícii vyrozpráva celú pravdu. Kapitán lode preťaženej utečencami stratil nervy počas silnej búrky a začal do pasažierov strieľať, aby ich prinútil skákať cez palubu. Kto však strelil Elenu do stehna a prečo zomrela? Prečo sa plán nevydaril?


Podobné seriály

Hercule Poirot IX (2)
(Agatha Christie’s Poirot) Temný cypřiš Předivo lží je tentokrát mimořádně složité. Dokáž...
dnes 22.17
ČT1
Doktorka Kellerová (8)
Vztahy a zajímavé lékařské případy v pokračování úspěšného seriálu (2017). V hlavních rolí...
dnes 22.25
Barrandov
Kriminálka Miami VI (17)
(CSI: Miami VI) Hon na predátora Na parkovišti úmyslně přejede auto muže. Policisté zjist...
zítra 01.50
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
St. 21.2.2024
Čas
08.25 - 09.15
Délka
50 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníPátek 24. 5. 2024 Svátek má Jana
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz