Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

69% 87 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA/Kanada, , 60 min.
< Předchozí díl171. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: In Plane Sight)

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize so. 10.6. FOX (hr) 03.20
FOX (hr) 03.20
- Další díly v TV


Policisté vyšetřují smrt velkého defraudanta, který podvedl řadu investorů a bylo mu nařízeno, po dobu vyšetřování, domácí vězení. Jenže muž byl nalezen zabitý na palubě letadla, které sice nezaplatil, ale formálně vlastnil. Mrtvola byla nalezena, když se vymahač dluhů snažil letadlo převézt z hangáru. Zprvu policisté pátrají, zda nebyl zabit členem rodiny. Je však jasné, že vrahem bude nejspíš některý podvedený investor.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Boj o letadlo

Muž vystúpi z limuzíny na letisku, oblečie si kombinézu, nastúpi do malého súkromného lietadla a pripravuje sa na odlet. Zastaví ho polícia. Dôstojník zacíti čudný zápach šíriaci sa z lietadla a v nádrži s odpadovou vodou nájde napchané telo majiteľa Howarda Burgessa. Neslávne známy investor mal byť v tomto čase v domácom väzení, pretože s ním práve prebieha súdny proces a pokračuje vyšetrovanie krádeže peňazí, ktoré mal ukradnúť svojim obchodným partnerom. Zrejme ho zabili pri pokuse ujsť z krajiny a vyhnúť sa spravodlivosti. Jesse Cardoza a Ryan Wolfe si strihnú, kto z nich vytiahne telo zo smradľavej odpadovej nádrže a Calleigh Duquesneová vyslúcha mechanika, ktorý chcel s lietadlom vzlietnuť. Tvrdí, že o mŕtvole na palube nič nevedel. Detektív Frank Tripp zistí, Burgessov monitor pohybu, teda náramok, ktorý mal mať pripevnený na členku, je stále aktívny a oznamuje, že je u seba doma. Tripp a Jesse vojdú do Burgessovho domu, ale nájdu tam len syna obete, Daniela Burgessa, ktorý otcovi zrejme pomohol zbaviť sa monitorovacieho náramku. Hovorí, že jeho otec neurobil nič zlé, ale keď sa pre krízu zrútil trh s nehnuteľnosťami, prišiel o všetky peniaze a nemal ich z čoho vrátiť svojim klientom. Manželka obete Allison Burgessová pracuje v obchodnom dome, pretože nemá peniaze a jej majetok bol zmrazený v dôsledku súdneho konania. Allison hovorí, že manžela naposledy videla pred niekoľkými dňami a nevie, čo sa mohlo stať. Súdny patológ Dr. Tom Loman zistí, že Burgessa udusili reťazou a zlomili mu krčné stavce. Na letisku Calleigh nájde navijak s krvou na reťaziach. Burgessovo lietadlo chce vzlietnuť, Calleigh a Jesse strieľajú na jeho pneumatiky. Pilot hovorí, že Burgessovo lietadlo mal doručiť istému Garymu Archerovi ako náhradu za jeho stratené finančné investície. Začne sa kolotoč obviňovaní.


Podobné seriály

M*A*S*H (115)
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji ...
dnes 06.15
Prima
Mentalista (22)
(The Mentalist) Tým vyšetřuje vraždu mladíka na speciálním táboře pro problémovou mládež. ...
dnes 08.25
Nova Cinema
Kriminálka Montpellier V (10)
Karneval Inspektorka Solerová byla přeložena do přímořského Montpellier k jednotce kapitá...
dnes 10.10
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
Čt. 30.3.2023
Čas
14.35 - 15.30
Délka
55 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, skryté titulky, HD


Registrace
PřihlášeníPátek 2. 6. 2023 Svátek má Jarmil
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz