Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

66% 1110 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA/Kanada, , 44 min.
< Předchozí díl27. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Hard Time)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Všechno nejlepší televize zítra Cool TV 05.30
Blood Sugar televize zítra Cool TV 06.30
Volný pád televize zítra Nova Cinema 07.20
Nova Cinema 07.20

Je objevena zraněná žena, kterou Horatio nechá prohlásit za mrtvou, aby zmátl pachatele. Horatio je přesvědčen, že za vším stojí Mason Shaw, který ji před devíti lety znásilnil. Ten je ovšem v současné době v nápravném zařízení v jižní Georgii. Shaw vydírá strážného, seržanta Brennana, že neprozradí jak si užíval s jednou ženou v návštěvní místnosti. Brennan se tedy pokusí ženu zabít, aby měl od Shawa pokoj. Nakonec se pod tíhou důkazů přizná.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Potíže

V prázdnej a dávno opustenej budove sa agentom CSI naskytne desivý pohľad na nehybné ženské telo príšerne zohavené červmi, ktoré si na ňom už niekoľko dní pochutnávajú. Patrí Peg Donovanovej. Keď ho chce súdna lekárka Dr. Alexx Woodsová preskúmať, aby stanovila čas smrti obete, poručík Horatio Caine zistí šokujúcu skutočnosť. Žena síce nie je pri vedomí, ale ešte nezomrela... Žije! Ďalšie vyšetrovanie odhalí, čo sa stalo zhruba pred troma dňami. Peg zbili kusom hranatého dreva a páchateľ, ktorého zrejme dobre poznala, pretože sa mu vôbec nebránila, nezanechal na mieste činu žiadne stopy. Tím CSI skúma Pegine záznamy v kriminalistickej databáze. Vysvitne, že pred niekoľkými rokmi ju znásilnil notorický zločinec Mason Shaw a za tento čin ho - ako viacnásobného recidivistu - odsúdili až na 15 rokov žalára. Tri roky pred znásilnením Mason spoznal Pegy na súde. Vtedy vypovedala proti nemu ako svedkyňa a na základe jej svedectva Mason stratil nárok na odklad vtedajšieho trestu. Mason preto musel Pegy veľmi nenávidieť a iste sa jej chcel pomstiť za každú cenu. Horato navštívi odsúdeného Mason vo väzení. Preštuduje si však aj knihu jeho návštev, aby zistil, že Masonovým častým hosťom bola istá Crystal Sherwoodová. Bola to porotkyňa v Masonovom procese, ktorá ho hneď po vynesení rozsudku často navštevovala. Caleigh Duquesneová a detektív John Hagen zistia, že Peg a Crystal Sherwoodová sa poznali. Pri výsluchu Crystal prizná, že na Masonovu žiadosť zamkla Peg do opustenej budovy, ale nepokúsila sa ju zabiť. Ako to mohol vykonať väzeň Mason? Ušiel v budovy väznice? Pred tímom forenzných detektívov stojí neľahká hádanka.


Podobné seriály

Čechovi (9)
Seriál o rodině úspěšného stavebního magnáta Jana Čecha, který má tři děti. A společně žij...
dnes 20.20
Barrandov
Kriminálka Miami IV (20)
(CSI: Miami IV) Volný pád Dva mladíci, kteří vykrádají zchátralé objekty, objeví v budově...
zítra 01.05
Nova
Námořní vyšetřovací služba XIII (1)
Zastavte krvácení Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetři...
zítra 01.20
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
So. 17.12.2022
Čas
06.20 - 07.15
Délka
55 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníPátek 3. 2. 2023 Svátek má Blažej
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz