Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

66% 1110 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 60 min.
< Předchozí díl19. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Double Cap)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Všechno nejlepší televize zítra Cool TV 05.30
Blood Sugar televize zítra Cool TV 06.30
Volný pád televize zítra Nova Cinema 07.20
Nova Cinema 07.20

U hotelového bazénu je zavražděna neznámá žena. Způsob provedení svědčí o tom, že šlo o popravu. Při dohledávání její identity kriminalisté zjistí, že je zahrnuta do programu na ochranu svědků. Taktéž její milenec. Hledání vraha je komplikováno vměšováním ze strany federálních orgánů. Horatio nakonec zjišťuje, že za vším stojí rok a půl staré přepadení spořitelny - jeden z kompliců se nerozdělil s druhým o kořist. Smrt jeho milenky pak měla být jenom výstrahou. Přestože se Horatiovi podaří vraha dopadnout, nakonec mu proklouzne mezi prsty - prohlásí totiž, že je ochoten svědčit v jednom případu nájemných vražd.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Komplic

Pri bazéne hotela Agramonte zavraždia ženu dvoma výstrelmi do hlavy. Nikto z personálu ani hostí si nič nevšimol ani nepočul. Je zrejmé, že vraždil profesionálny zabijak. Vyšetrovateľka Calleigh Duquesneová podľa nájdeného projektilu zistí, že vražednú zbraň použili už pred jeden a pol rokom pri bankovom prepade. Vtedy ňou zastrelili strážnika guľkou do zátylku. Tento starý prípad vyšetrovala Yelina Salasová ale neúspešne. Lupiči a vrahovia ostali neznámi a prípad odložili. Detektívi CSI napokon identifikujú nebohú pod menom Gloria Tynanová, ale zároveň zistia, že v rámci programu ochrany dôležitých svedkov dostala od FBI druhú identitu a žila v utajení ako Mary J. Hinkleová. Jej milenec Frank Carbone mal totiž vypovedať ako korunný svedok proti kolumbijskej drogovej mafii a preto sa dostal aj s milenkou po ochranu FBI. Záujem FBI o vraždu ženy pri bazéne situáciu veľmi skomplikuje. Šéf tímu CSI Horatio Caine sa však nedá zastrašiť dotieravými federálnymi agentmi a jeho ľudia hľadajú ďalej. Podľa odtlačku prsta zistia identitu Gloriinho milenca Franka a čaká ich prekvapenia ako hrom - chlapík so svojím kumpánom Jamesom Fukesom kedysi prepadol banku. Ak sa vzápätí rozhodol svedčiť na súde ako korunný svedok, zrejme rátal s tým, že sa o korisť nebude musieť s Fukesom deliť, pretože mu môže efektívne zdúchnuť - nová identita a program na ochranu svedkov ho ochráni nielen pred ním, ale aj pred Kolumbijčanmi. Frank dostal nové meno Edward S. Hinkle a FBI ho skryla. Že by sa Fukes chcel Frankovi pomstiť za podraz a z pomsty zastrelil aspoň jeho milenku Gloriu? Alebo sa všetko odohralo celkom inak? To je už otázka pre Horatia Cainea a jeho tím.


Podobné seriály

Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (6)
Drsná procitnutí Všichni tajní sovětští agenti, kteří měli mít k dispozici atomovou bombu...
dnes 17.05
Prima Cool
Čechovi (9)
Seriál o rodině úspěšného stavebního magnáta Jana Čecha, který má tři děti. A společně žij...
dnes 20.20
Barrandov
Kriminálka Miami IV (20)
(CSI: Miami IV) Volný pád Dva mladíci, kteří vykrádají zchátralé objekty, objeví v budově...
zítra 01.05
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
Po. 12.12.2022
Čas
13.35 - 14.35
Délka
60 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníPátek 3. 2. 2023 Svátek má Blažej
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz