Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

66% 1110 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 45 min.
< Předchozí díl44. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: The Oath)

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize čt. 2.2. RTL Crime (hr) 19.30
RTL Crime (hr) 19.30
- Další díly v TV


Mladou dívku zastaví policista Cofield celý od krve. Když přijde k jejímu autu, padne mrtvý na zem. Ukáže se, že šel po gangu zlodějů aut, na které jim dávala tipy prostitutka Tiffany, která sloužila zároveň jako Cofieldova informátorka. Jednou se zloději pokusí ukrást mercedes, jehož majitel svou hloupou iniciativou způsobí Cofildovu smrt. Cofield měl již celou situaci pod kontrolou, ale majitel mercedesu začal po zlodějích zbrkle střílet a v nastalém zmatku zloději Cofielda zastřelili.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Přísaha

Kto zastrelil policajta, ktorý pátral po zlodejoch áut, kradnúcich podľa osvedčených tipov prostitútky? Pre poručíka Horatia Caina a jeho miamský tím forenzných vedcov a detektívov sa práca nekončí nikdy. Tentoraz ich zburcuje prípad vraždy policajta. Mladé dievča zastaví auto na pokyn policajta Dana Cofielda. Dôstojník je celý od krvi a kým stačí prísť k jej autu, spadne na zem mŕtvy. Ukáže sa, že pátral po gangu zlodejov áut, na ktoré im dávala tipy prostitútka Tiffany Brandová. Tá však bola aj policajnou informátorkou a o všetkom referovala policajtovi Cofieldovi. Keď sa zlodeji pokúšali ukradnúť drahý mercedes, jeho majiteľ spanikáril a svojou hlúpou iniciatívou spôsobil tragédiu. Cofield, ktorý chcel zatknúť zlodejov pri čine a celú situáciu držal pod kontrolou, zomrel celkom zbytočne. Kto ho však zastrelil? Majiteľ mercedesu začal po zlodejoch divoko strieľať a v chaose, ktorý nastal, zlodeji policajta zastrelili.


Podobné seriály

Místo zločinu České Budějovice (5/13)
Černé světlo Jaký pachatel zabije pro bezcennou sošku a nechá na místě činu takovou spous...
dnes 20.10
ČT1
Kriminálka Las Vegas IX (8)
(CSI IX) Mladík a jeho ságo V podjezdu je nalezen balík s mrtvolou dívky, finalistky pěve...
dnes 22.25
Nova
Kriminálka Miami IV (11)
(CSI: Miami IV) Odplata Po odhalení nových skutečností policie otevře šest let starý příp...
dnes 23.25
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
St. 7.12.2022
Čas
02.00 - 02.45
Délka
45 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníPondělí 30. 1. 2023 Svátek má Robin
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz