Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

66% 1110 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 60 min.
< Předchozí díl11. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Camp Fear)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Odplata televize zítra Nova Cinema 07.45
Nova Cinema 07.45
Skóre televize zítra Nova Cinema 08.40
Nova Cinema 08.40
Všechno nejlepší televize zítra Cool TV 10.30, so. 4.2. Cool TV 05.30

Mrtvá dívka, která je nalezena pár kilometrů od převýchovného tábora pro děvčata, má podle výsledku testů velmi nízkou srážlivost krve. Vyšetřování, které probíhá v táboře a potom i na místě, kde došlo k jejímu úmrtí, odhalují, že z ní životodárnou tekutinu vysálo velké množství pijavic. Nakonec vyšetřovatelé zjistí, že utíkala z domova před svou matkou. V převýchovném táboře navštívila svou kamarádku, ale pak byla odsud vyvedena ven... Druhým případem, kterou kriminalisté vyšetřují, je popálený muž. Záhadou je, že je popálený zevnitř ven. Důvodem je skutečnost, že kradl vysokooktanový benzín z motorových člunů a skútrů a prodával ho naředěný zpět majitelům. Při telefonování z mobilu přeskočila jiskra a jeho útrob nasycených benzínovými výpary z přecucávání benzínu hadičkou z nádrží do kanystrů se vzňaly.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Modelka

Na ulici nájdu telo zavraždenej mladej ženy. Miesto nálezu však nie je miestom činu. Tímu CSI sa však podarí podľa nepatrnej stopy - zrniek peľu zo vzácneho stromu - zistiť, kde prišla o život. Je ním akadémia Pharos, tábor trestaných žien. Kto však Daru Wintersovú zabil a prečo? Na opustenej ulici leží mŕtvola mladej ženy. Je to Dara Wintersová. Miesto nálezu však nie je miestom činu. Poloha jej tela a výrazná stopa pneumatiky naznačujú, že Dara nezomrela na tomto mieste, ale z miesta činu ju priviezli autom a vyhodili práve tu. Kde ju však zavraždili? Dara nechala kriminalistom nepatrnú, ale významnú stopu, aby to miesto našli. V Dariných nosných dutinách sa totiž nachádza niekoľko zrniek peľu z mimoriadne vzácneho stromu, ktorého výskyt je výnimočný. Jeho stopa preto privedie členov tímu súdnych detektívov jednoznačne do akadémie Pharos, akéhosi tábora trestaných žien. Tím CSI najprv vypočuje veliteľa tábora, seržanta Marcusa Cawdreyho. Ďalšími podozrivými sú kadetka Barreirová, Darina priateľka, kadetka Julie Moralesová, a Darina matka Margie Wintersová. Kto z nich Daru zavraždil? Medzitým súdni detektívi Eric Delko a Tim Speedle vyšetrujú bizarný prípad ukrutnej smrti zlodeja benzínu, ktorý zhorel zvnútra! Pitva potvrdí, že jeho žalúdočná sliznica bola presiaknutá benzínom. Detektívi vypátrajú, že nebohý muž sa živil predajom kradnutého benzínu. Vysokokvalitný benzín odčerpával hadicou z nádrží pretekárskych člnov a potom ho predával na čiernom trhu. Pri poslednom odčerpávaní sa zrejme napil priveľkého množstva benzínu z hadice, z ktorej vysával ústami vzduch. Prečo si však zvyšky benzínu v pažeráku zapálil? Alebo mu ich zapálil niekto iný?


Podobné seriály

Místo zločinu České Budějovice (5/13)
Černé světlo Jaký pachatel zabije pro bezcennou sošku a nechá na místě činu takovou spous...
dnes 20.10
ČT1
Kriminálka Las Vegas IX (8)
(CSI IX) Mladík a jeho ságo V podjezdu je nalezen balík s mrtvolou dívky, finalistky pěve...
dnes 22.25
Nova
Kriminálka Miami IV (11)
(CSI: Miami IV) Odplata Po odhalení nových skutečností policie otevře šest let starý příp...
dnes 23.25
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
Út. 6.12.2022
Čas
13.40 - 14.40
Délka
60 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníPondělí 30. 1. 2023 Svátek má Robin
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz