Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

66% 1110 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA/Kanada, , 43 min.
< Předchozí díl6. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Broken)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Tlumič televize zítra Nova Cinema 09.45
Nova Cinema 09.45
Blood Sugar televize zítra Cool TV 10.30, so. 4.2. Cool TV 06.30
Do vytracena televize zítra Nova Cinema 10.40
Nova Cinema 10.40

Ztracená holčička v dětském koutku nákupního střediska je záhy objevena na toaletě, mrtvá. Vyšetřovatelé zjišťují, že byla omámena sedativy, které jí pachatel podal v cukrové vatě, ale podle všech příznaků ji neměl v úmyslu zabít. Chtěl si ji odvést pryč. Nedošlo k tomu jen proto, že sedativum vyvolalo v dívčině organismu prudkou reakci ve spojitosti s látkou, kterou užívala holčička proti nachlazení. Díky tomu a neodborným oživovacím pokusům pedofila došlo k úmrtí. Nalézt pachatele ale není jednoduché, vyšetřovací tým odhalil, že si implantoval na bříška prstů kousky vlastní kůže, aby je zmátl. Nakonec se však díky trpělivé mravenčí práci podaří pedofila nalézt, a to dřív, než stačí ukončit život další ze svých obětí.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Cukrová vata

V reštaurácii zábavného parku našli na toalete zavraždené päťročné dievčatko Ruthie Crightonovú. Páchateľ sa zrejme chcel pokúsiť o únos, ale situácia sa mu vymkla z rúk a dieťa zaškrtil. Podozrenie padne na známeho pedofila, ktorý bol v čase vraždy jedným z hostí lokálu. Na zázname z monitorovacej kamery vidno dievčatko, ale už nie jej vraha, ktorý sa nachádza mimo uhla záberu. Záznam monitorovacích kamier však zároveň dokáže, že pedofil v tom čase sedel za svojím stolom, a tak nemohol teda spáchať ohavný čin. Nový smer vo vyšetrovaní udá až nález odtlačkov prstov vraha na väzoch dieťaťa. Prichádza šok - nie sú to jeho vlastné odtlačky, ale implantované! Vrah si totiž odrezal kožu na bruškách prstov a nahradil ju kožou z prstov niektorej zo svojich predchádzajúcich obetí. Technika tímu CSI však dokáže preniknúť aj do sfér, ktoré mali byť navždy skryté. Citlivé prístroje pomaly rekonštruujú pôvodné odtlačky prstov páchateľa na základe istých znakov zo spodnej vrstvy implantovaných odtlačkov. Zaujímavý je tiež objav síce miniatúrnej, ale veľmi významnej stopy. Na odtlačkoch topánok, ktoré vrah zanechal na zemi toalety, objavili súdni vedci vajíčka vzácneho druhu motýľa, ktorý sa vyskytuje iba v blízkosti národného parku Biscayne. Kriminalisti skladajú kúsok po kúsku skladačku vrahových stôp a pomaly sa blíži chvíľa, keď bezpečne identifikujú vraha malej Ruthie.


Podobné seriály

Hvězdná brána VI (8)
Hrdinové Tajemná brána do vesmíru se opět otevírá a speciální vojenská jednotka vyráží na...
dnes 11.25
Prima Cool
Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (2)
Rekrut Bývalý mariňák Adams byl zabit v Afghánistánu při vojenském útoku na teroristy. Ag...
dnes 12.25
Prima Cool
Kriminálka Miami IV (13)
(CSI: Miami IV) Tlumič Na párty, která je pořádána pod širým nebem, jsou zastřeleni přímo...
dnes 13.35
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Pá. 2.12.2022
Čas
08.35 - 09.35
Délka
60 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníÚterý 31. 1. 2023 Svátek má Marika
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz