Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

66% 1110 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 43 min.
< Předchozí díl5. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Ashes to Ashes)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Tlumič televize zítra Nova Cinema 09.45
Nova Cinema 09.45
Blood Sugar televize zítra Cool TV 10.30, so. 4.2. Cool TV 06.30
Do vytracena televize zítra Nova Cinema 10.40
Nova Cinema 10.40

"Kdo by zabíjel kněze?" - "Dneska? Kdokoli," vyvrací Horatio Megan její pozitivní předsudek. Jakmile se děj začne točit okolo chlapců a silných emocí (a když si navíc uvědomíme, že epizoda byla napsána v současné Americe, kde katolická církev téměř bankrotuje pod tíží soudních výloh), nezbývá než dát Horatiovi za pravdu: aspoň u některých kněží mohou mít někteří lidé silné motivy zanechat duchovního v tratolišti na podlaze sakristie. Také druhý případ - ano, rozdělí se na dva týmy - je emocionálně náročný. Nenarozený plod je snad jediná mrtvola, při které Alex není do řeči. Embryo vyňala ze zcela ohořelého těla ve zcela shořelém autě. Kolem smrti této mladé ženy je mnoho nejasného a vyústění nadzvedne i Horatia.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Tragická madona

Keď nájdu na fare zavraždeného katolíckeho kňaza otca Carlosa, vyšetrovatelia tímu CSI Miami Calleigh Duquesneová, Tim "Speed" Speedle a Megan Donnerová musia pátrať hlboko v zložitej spleti istých rodinných vzťahov a záležitostí, aby odhalili motívy páchateľa pre násilné zabitie duchovného. Na mieste činu našli okrem dvoch nábojníc už iba odtlačky topánok, zrejme obyčajných cvičiek. Podozrivými sa stávajú miništranti. A skutočne, odtlačky patria malému Cameronovi Medinovi. Polícia však nepodozrieva maloletého chlapca, ale jeho násilníckeho otca Emilia, ktorý navyše zmizol. Megan si myslí, že otec mohol zabiť kňaza, aby sa pomstil za prípadné zneužitie svojho syna. V otcovom aute nájdu kľúč na skrutky, ktorým kňaza Carlosa udreli a neďaleko šaty malého Camerona, na ktorých sú stopy krvi. Pri konfrontácii s dôkazmi preruší Cameronova matka Iris svoje mlčanie a konečne prehovorí. Ako sa to vlastne všetko odohralo? Je otec Carlos obeťou alebo zločincom? Medzitým na inom mieste Horatio a Eric Delko riešia prípad výbuchu vozidla. Hrôzostrašné je ich zistenie, že auto bolo dočasným domovom pre ženu bez stáleho bydliska, matku, ktorá tam bývala aj s dieťaťom.


Podobné seriály

Hvězdná brána VI (8)
Hrdinové Tajemná brána do vesmíru se opět otevírá a speciální vojenská jednotka vyráží na...
dnes 11.25
Prima Cool
Námořní vyšetřovací služba L. A. IV (2)
Rekrut Bývalý mariňák Adams byl zabit v Afghánistánu při vojenském útoku na teroristy. Ag...
dnes 12.25
Prima Cool
Kriminálka Miami IV (13)
(CSI: Miami IV) Tlumič Na párty, která je pořádána pod širým nebem, jsou zastřeleni přímo...
dnes 13.35
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
Čt. 1.12.2022
Čas
23.20 - 00.15
Délka
55 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníÚterý 31. 1. 2023 Svátek má Marika
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz