Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

65% 1102 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 60 min.
< Předchozí díl37. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Blood Moon)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Kouřová clona televize zítra FOX (hr) 10.55, út. 25.1. Nova 15.00 (skryté titulky)
Rychlost zabíjí televize zítra RTL Crime (hr) 13.30
RTL Crime (hr) 13.30
Běsnící kanibal televize zítra Nova +1 15.00 (skryté titulky), zítra Nova Gold 20.00 (skryté titulky)

Horatio vyšetřuje smrt podříznutého muže, který vyrábí doutníky. Do případu je zapletená Kubánka, která pomáhá kubánským uprchlíkům. Podezřelý je její syn Carlos Gonzales, ten je nakonec z vraždy usvědčen, muže zabil ze msty, muž byl totiž násilník a vrah, který týral a znásilnil i jeho matku. Později se ovšem dozví, že muž byl jeho biologický otec. Současně se vyšetřuje druhá vražda, u bankomatu byl zastřelený mladý muž. Kamera umístěná u bankomatu zachytila, že když muž vybíral peníze, zastavilo poblíž auto patřící Melanii Hinesové. Ta mladíka opravdu zastřelila, protože jí úmyslně poškrábal auto. Tvrdí ovšem, že ho chtěla pouze vystrašit, ale selhala jí zbraň.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Krvavý úplněk

Vyšetrovatelia CSI riešia prípad zastreleného hazardného hráča, ktorého zastrelil niekto veľmi malou, tzv. "dámskou" zbraňou. Je možné, že ho zastrelila žena, s ktorou sa mal stretnúť? Pod hracím automatom našli zastreleného gamblera Matthewa Boltona. Projektil smrtonosnej guľky je taký drobný, že po vniknutí do aorty ho krv dokázala transportovať až do oblasti členka. Tam ho objavila súdna patologička Alexx. Kriminalistka Callaigh Duquesneová identifikuje zbraň ako Winfield, typickú ženskú zbraň malého formátu vhodnú do kabelky. Záznam na videopáske, zaznamenaný kamerou bankového ochranného systému, poskytne kriminalistom obraz BMW, ktoré sa pomaly presúša okolo budovy počas lúpeže. Vodičkou je Melanie Hinesová. Pripravovala sa na rozhovor s Matthewom Boltonom a neodmysliteľnou súčasťou konverzácie mala byť aj malá zbraň. Ale bola to vražedná zbraň? Medzitým poručík Horatio Caine vyšetruje smrť muža, ktorý vyrába cigary. Najprv ho mučili priviazaného na stoličke, napokon mu podrezali hrdlo. Muž kedysi pracoval pre kubánsku vládu ako vyšetrovateľ a preslávil sa, že vypočúvané osoby kruto mučil. Do prípadu je zapletená kubánska imigrantka Marisela Gonzalez Cotoová, ktorá pomáha kubánskym utečencom. Podozrivým je aj jej syn Carlos Gonzales.


Podobné seriály

Hvězdná brána I (4)
Emancipace Tajemná brána do vesmíru se opět otevírá a speciální vojenská jednotka vyráží ...
dnes 11.50
Prima Cool
Walker, Texas Ranger VI (25)
Svatba 1/2 Další pokračování příběhů neohroženého Walkera, který se nikdy netajil tím, že...
dnes 12.05
Prima
Jake a tlusťoch V (17)
Peníze z nebe Státní návladní J. L. McCabe je náladový bručoun, který je milý akorát na s...
dnes 13.00
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
Pá. 10.12.2021
Čas
02.10 - 03.00
Délka
50 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníPondělí 17. 1. 2022 Svátek má Drahoslav
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz