Informace    Opakování / ostatní díly    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

65% 1102 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 45 min.
< Předchozí díl81. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Urban Hellraisers)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Krém na opalování televize zítra FOX (hr) 10.50
FOX (hr) 10.50
Cena útěchy televize zítra RTL Crime (hr) 13.30
RTL Crime (hr) 13.30
Sázka na smrt televize zítra Nova +1 14.55, zítra Nova Gold 20.00

Detektiv Delko se ocitne v bance zrovna ve chvíli, kdy je banka přepadena. Lupiči mají na sobě masky démonů a zraní ostrahu banky. Když Delko vidí, že se jeden z lupičů rozhodne přímo v bance znásilnit mladou ženu, rozhodne se i přes velké nebezpečí zasáhnout. Dojde ke střelbě, ve které lupiči mladou ženu zastřelí. Ti z banky unikají společně s manažerem, kterého si vzali jako rukojmí. Delkovi se však podařilo jednoho z útočníků zastřelit. Horatiovi je na celé akci podivný motiv. Lupiči si vzali skutečně jen hotovost z jedné z přepážek a zbytek peněz nechali. Před svým útokem také museli vidět, že se v bance nachází policista, neboť před bankou stálo jeho policejní auto. Díky tašce, kterou lupiči na místě nechali, policisté zjistí, že mají něco společného s ledním stadionem. Tam najdou uneseného pokladníka. Od něj se dozvědí, že se lupiči připravují na akci s přepadením federálního vrtulníku s penězi. Horatiovi a jeho lidem se loupeži podaří zabránit ale Wolfe zjistí, že akce zločinců probíhají podle scénáře známé počítačové hry. Brzy také zjistí, že dalším cílem je sama budova C.S.I.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Hellraisers

Eric Delko (Adam Rodriguez) na vlastnej koži zažije prepad banky. Trojici lupičov sa podarí ujsť, ale tím vyšetrovateľov postupne získava čoraz viac indícií a stôp, aby ich mohli zatknúť. Podarí sa to skôr, ako lupiči spáchajú ďalší, možno aj oveľa závažnejší zločin? Eric Delko (Adam Rodriguez) je práve v banke, keď do nej vtrhnú traja lupiči (Shaun Sipos, Lea Morenová, Jerad Anderson) zamaskovaní v lyžiarskych kuklách. Eric dobre vie, že proti trojici ozbrojených zločincov nemá žiadnu šancu, keď však je jeden z páchateľov priveľmi násilný voči mladej žene, nezostáva mu nič iné ako vytiahnuť zbraň a strieľať. Páska z bezpečnostnej videokamery zavedie vyšetrovateľov priamo na miamskú univerzitu a k ďalšiemu cieľu lupičov. Horatio Caine (David Caruso) sa rozhodne, že jedného z nich zatknú. Ďalšie stopy ich privedú k videohre Urban Hellraisers a keď ju vyšetrovateľ Ryan Wolfe (Jonathan Togo) začne hrať, zistia množstvo spoločných čŕt medzi hrou a spáchanými zločinmi. Lupičov preto treba či najskôr chytiť, skôr, ako spáchajú oveľa závažnejšie zločiny ako ten posledný.


Podobné seriály

Případy detektiva Murdocha XII (18)
(Murdoch Mysteries XII) Tma před úsvitem II. část Britsko-kanadský kriminální seriál o mu...
dnes 23.40
ČT1
Kriminálka Miami V (2)
(CSI: Miami V) Motorky a zbraně Ve chvíli, kdy hosté zahrádky jedné kavárny obdivují jízd...
zítra 00.10
Nova
Ve jménu vlasti VIII (12/12)
(Homeland VIII) Váleční zajatci Zapomnění neznamená vysvobození. Maniakální agentka CIA C...
zítra 00.15
ČT2
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
Čt. 25.11.2021
Čas
15.00 - 15.55
Délka
55 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníÚterý 7. 12. 2021 Svátek má Ambrož
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz