Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

65% 1102 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 44 min.
< Předchozí díl52. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Murder in a Flash)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Doživotní prázdniny televize zítra FOX (hr) 10.50
FOX (hr) 10.50
Pokrevní bratři televize zítra RTL Crime (hr) 13.30
RTL Crime (hr) 13.30
Spanilá jízda televize zítra Nova +1 14.55, zítra Nova Gold 20.00

Přímo na golfovém hřišti je nalezena mrtvola mladého muže privátní školy. Jejímu objevení předcházelo objevení podivného davu mladých lidí. Policisté pomalu rozplétají složité vztahy mezi studenty této školy a přijdou na podvody se známkami. Do případu je zapletena také dcera ředitele, která tyto podvody těžce nesla a rozhodla se zakročit. Vyšetřováním se však objeví i jiný případ. Policisté skrze kontakty studentů přijdou na dealera drog, v jehož bytě pak najdou ubitou mladou ženu.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Blesková vražda

Telefonické textové správy SMS a maily v adresároch elektronickej pošty vyzvú študentov stredoškolského kampusu Prime Crest Academy, aby sa čo najrýchlejšie zhromaždili na golfovom ihrisku. Zvolaný dav objaví na trávniku mŕtve telo študenta Daniela Kleinera. Polícia ľahko vystopuje odosielateľa mailovej a telefonickej výzvy na urýchlené zhromaždenie davu. Je ním Justin Gillespie, študent posledného ročníka strednej školy, ktorého otec Martin Gillespie je všemocný právnik a obhajca. Prečo Justin zvolal dav ľudí, aby objavili mŕtvolu študenta? Poručík Horatio Caine so svojím tímom expertov zistí, že na škole panujú škandalózne pomery a všetci sa topia v morálnom bahne. Zavraždený študent mal ľúbostný pomer s učiteľkou chémie a o jeho smrti vedia svoje nielen Justin so svojím otcom - právnikom, ale aj Justinova spolužiačka Stephanie Brooksová a jej prominentný otec, riaditeľ školy Phillip Brooks. Bolo to sprisahanie? Kto a prečo zavraždil študenta Daniela Kleinera?


Podobné seriály

Na krok od nebe IV (15)
(Un passo dal cielo IV) Pokrevní pouto Policejní komisař Vincenzo řeší další kriminální p...
dnes 15.30
ČT1
Kriminálka Miami V (6)
(CSI: Miami V) Prokletá rakev Na parkovišti v autě je přistižena dívka, která je celá od ...
dnes 15.55
Nova
Hvězdná brána VIII (12)
Upoutaný Prometheus Tajemná brána do vesmíru se opět otevírá a speciální vojenská jednotk...
dnes 16.00
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
So. 6.11.2021
Čas
01.30 - 02.20
Délka
50 min.
Typ
seriál


Registrace
PřihlášeníČtvrtek 9. 12. 2021 Svátek má Vratislav
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz