Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

65% 1102 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 45 min.
< Předchozí díl50. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Pro Per)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Doživotní prázdniny televize zítra FOX (hr) 10.50
FOX (hr) 10.50
Pokrevní bratři televize zítra RTL Crime (hr) 13.30
RTL Crime (hr) 13.30
Spanilá jízda televize zítra Nova +1 14.55, zítra Nova Gold 20.00

Při soukromé párty známého černošského podnikatele dojde ke střelbě. Neznámí gangsteři zaútočí z moře v rychlém člunu automatickými zbraněmi. O život přitom přijde mladá žena, matka malého chlapce. Na základě výpovědi podnikatele je zatčen jeho bývalý společník. Zatčený se však začne před soudem bránit sám a daří se mu velmi účinně ovlivňovat průběh procesu. Díky chytrému postupu při prvním stání vyprovokuje podnikatele k tomu, aby ho přímo u soudu napadl. Podnikatel je uvězněn. Horatiovi se naštěstí podaří průběh soudu zvrátit, když jeho tým najde potřebné důkazy.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Samoobhájce

Na večierku známeho hudobníka niekto z člna zastrelí mladú ženu. Jej syn páchateľa identifikuje, ten sa zatknutiu nebráni a chce sa obhajovať na súde sám. Vyšetrovatelia CSI netušia, aký rafinovaný plán si podozrivý vymyslel... Známy rapper Dennis de Labeuqe, prezývaný Deuce Deuce, často organizuje hlučné plážové večierky na svojom sídle Star Island. Na poslednom zo žúrov však dôjde k tragédii. Z člnu, ktorý pláva na mori neďaleko pobrežia, sa ozve paľba a výstrel zasiahne Jennifer Valdezová. Syn zavraždenej, Stevie (NOAH GRAY-CABEY), páchateľa pozná a identifikuje ho ako Byrona Middlebrooka, hudobníka s umeleckým menom B-Slick a bývalého priateľa speváka de Labequa. Aj samotný hostiteľ de Labeque vystupuje ako svedok a potvrdí Stevieho svedectvo. Keď Byrona Middlebrooka zatknú, nebráni sa a vyhlási, že nepotrebuje právnika, pretože sa bude obhajovať sám. Kriminalisti ešte netušia, s akým prefíkaným zločincom budú mať do činenia. Sebaobhajoba je totiž súčasťou jeho diabolsky premysleného plánu. Middlebrook nechá predvolať Dennisa de Labequa a tak dlho ho provokuje, až spevák stratí nervy a svojho bývalého kumpána zmláti. Keď hudobníka zatknú, Middlebrook zariadi, aby ho vo väzení zavraždili. Na svete zostáva už len jeden jediný živý svedok - mladý Stevie. Šéf kriminálky CSI poručík Horatio Caine musí zabrániť, aby Stevieho predvolali pred súd ako svedka, pretože sa bojí o jeho život. Ukryje ho na utajenom mieste. Middlebrook ho však vypátra a vyšle vražedné komando s príkazom chlapca nemilosrdne zabiť. Podarí sa Horatiovi posledného žijúceho svedka zachrániť a dostať Middlebrooka za mreže?


Podobné seriály

Odložené případy VII (8)
(Cold Case VII) Čínská čtvrť Stará Číňanka požádá o otevření případu vraždy jejího mladší...
dnes 13.55
Nova
Námořní vyšetřovací služba (2)
Pád z výšky Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každ...
dnes 14.30
Prima
Kriminálka Miami V (5)
(CSI: Miami V) Smrt ve veřejném zájmu Horatio Caine a jeho špičkový vyšetřovací tým mají ...
dnes 14.55
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
Pá. 5.11.2021
Čas
00.20 - 01.10
Délka
50 min.
Typ
seriál


Registrace
PřihlášeníČtvrtek 9. 12. 2021 Svátek má Vratislav
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz