Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

65% 1102 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 43 min.
< Předchozí díl49. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Lost Son)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Doživotní prázdniny televize zítra FOX (hr) 10.50
FOX (hr) 10.50
Pokrevní bratři televize zítra RTL Crime (hr) 13.30
RTL Crime (hr) 13.30
Spanilá jízda televize zítra Nova +1 14.55, zítra Nova Gold 20.00

Tým CSI Miami je přivolán k podivné nehodě. Na palubě lodi, která narazila do mostu, byl nalezen mrtvý majitel. Další vyšetřování ukáže, že muž byl zastřelen ve chvíli, kdy předával diamanty jako výkupné za svého uneseného syna. Diamanty však byly falešné a jejich majitel o tom neměl ani zdání. A to ho stálo život. Při sledování původu falešných diamantů je jeden z týmu policistů zastřelen padělateli. Horatio však zjistí, že únoscem je někdo jiný.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Ztracený syn

Obrovská prílivová vlna cunami, ktorá sa z mora valí priamo na Miami, prináša so sebou okrem záplav a skazy aj ďalšiu mohutnú vlnu - vlnu zločinu. V chaose, panike a neporiadku, spôsobenom evakuáciou či vlastne hromadným útekom obyvateľstva, zavraždia dvoch mužov. Podľa výzbroje nájdenej na mieste činu museli obete plánovať veľké prepadnutie banky... Priamo na Miami sa valí mohutná prílivová vlna cunami a úrady majú desať hodín na evakuáciu obyvateľstva. Práve počas najväčšieho chaosu, ktorý vznikol pri hromadnom úteku ľudí do bezpečia, objavia na parkovisku mŕtvoly dvoch mužov. Ich výstroj a nástroje na prelomenie bankových trezorov jednoznačne nasvedčujú, že sa pripravovali na veľký zločin, spojený s lúpežou v niektorej z bánk v meste. Horatio Caine a Eric Delko vypátrajú stopy ostatných členov gangsterskej skupiny, ktorú zastihnú tesne pred útokom na bankový dom. V nutnej sebaobrane sa kriminalistom podarí zastreliť dvoch gangstrov, ale tretí utečie.


Podobné seriály

Na krok od nebe IV (15)
(Un passo dal cielo IV) Pokrevní pouto Policejní komisař Vincenzo řeší další kriminální p...
dnes 15.30
ČT1
Kriminálka Miami V (6)
(CSI: Miami V) Prokletá rakev Na parkovišti v autě je přistižena dívka, která je celá od ...
dnes 15.55
Nova
Hvězdná brána VIII (12)
Upoutaný Prometheus Tajemná brána do vesmíru se opět otevírá a speciální vojenská jednotk...
dnes 16.00
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
Čt. 4.11.2021
Čas
23.25 - 00.20
Délka
55 min.
Typ
seriál


Registrace
PřihlášeníČtvrtek 9. 12. 2021 Svátek má Vratislav
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz