Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

65% 1102 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 44 min.
< Předchozí díl46. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Rap Sheet)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Záchranná pojistka televize zítra FOX (hr) 10.50
FOX (hr) 10.50
Tlumič televize zítra Nova +1 15.00, zítra Nova +1 23.20
Do vytracena televize zítra Nova +1 15.55, út. 30.11. Nova 00.10

Při koncertě na South Beach je postřelen kontroverzní rapper 10-Large. Současně je zabit jeho tělesný strážce. Během vyšetřování se ukazuje, že primárním cílem mohl být právě bodyguard kvůli svému sporu s bývalým klientem. Miamská kriminálka současně vyšetřuje případ autohavárie, při níž byla nalezena mrtvá spolujezdkyně, která však zemřela již před nehodou. Řidička, přítelkyně a partnerka mrtvé si přitom na vlastní nehodu ani na předcházející události nevzpomíná, přestože vše nasvědčuje tomu, že smrt spolujezdkyně může mít na svědomí právě ona.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Pověst nade vše

Tím CSI vyšetruje dva prípady - v prvom šlo o streľbu na známeho kontroverzného rapera počas jeho koncertu, ale obeťou sa stal spevákov osobný strážca. Druhý prípad je záhadnejší - šoférka havarovaného auta trpí amnéziou a nevie, či svoju spolujazdkyňu a priateľku zabila ešte pred nehodou, alebo nie... Smrtiace rýmy, ale povesť nadovšetko... Počas koncertu na South Beach v Miami postrelia slávneho kontroverzného rapera Dwaynea Jackman, známeho pod umeleckým menom 10-Large. Jeho telesný strážca však atentát neprežil. Počas vyšetrovania vyjde najavo, že primárnym cieľom mohol byť práve raperov bodyguard, pretože mal vážne spory so svojím bývalým klientom. Miamská kriminálka súčasne vyšetruje prípad autohavárie. Vodička prežila, ale jej spolujazdkyňa je mŕtva. Súdna patologička Alexx Woodsová zistí, že spolujazdkyňa nezomrela pri nehode, ale ešte pred ňou. Šoférka, priateľka a partnerka mŕtvej ženy však stratila pamäť a nespomína si ani na nehodu ani na udalosti, ktoré jej predchádzali. Všetky stopy však vedú jedine k nej a nasvedčujú, že smrť svojej spolujazdkyne môže mať na svedomí práve ona. Je to možné?


Podobné seriály

Případy detektiva Murdocha XII (17)
(Murdoch Mysteries XII) Tma před úsvitem I. část Britsko-kanadský kriminální seriál o muž...
zítra 00.15
ČT1
Svět v plamenech (3/7)
(World on Fire) Když malé dějiny narazí na ty velké. Britský dramatický seriál z období po...
zítra 01.30
ČT2
Narcos: Mexiko (5)
Kolumbijská spojka Drogový boss Miguel Ángel Félix Gallardo zvažuje expanzi - dobře ví, ž...
zítra 04.25
Prima Cool
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
Út. 2.11.2021
Čas
15.55 - 16.57
Délka
62 min.
Typ
seriál


Registrace
PřihlášeníNeděle 28. 11. 2021 Svátek má René
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz