Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

65% 1102 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 43 min.
< Předchozí díl43. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Deadline)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Doživotní prázdniny televize zítra FOX (hr) 10.50
FOX (hr) 10.50
Pokrevní bratři televize zítra RTL Crime (hr) 13.30
RTL Crime (hr) 13.30
Spanilá jízda televize zítra Nova +1 14.55, zítra Nova Gold 20.00

Dva muži stojí před bytem, ve kterém si mají vyzvednout ilegální dávku léků. Najednou jednoho z nich, tiskového mluvčí radního, pro kterého jsou léky určeny, někdo zastřelí skrz zavřené dveře. Druhý, novinář Dalton, se za něj schová. Později je nalezena mrtvá novinářova kolegyně Amy v kufru jejího auta. Mluvčího zabil zfetovaný dealer a Daltonovu kolegyni zastřelil Dalton, protože Amy zjistila, že Dalton si většinu svých článků vymýšlí a chtěla to prozradil.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Uzávěrka

Pre poručíka Horatia Caina a jeho miamský tím forenzných vedcov a detektívov sa práca nekončí nikdy. Tentoraz ich zburcuje prípad dvojnásobnej vraždy novinárov - tlačového hovorcu poslanca mestskej radnice a reportérku denníka Miami Sun zastrelili... Do nebezpečnej drogovej štvrti v Miami nazývanej Golden Triangle, Zlatý trojuholník, prichádzajú dvaja novinári. Stoja na chodbe pred dverami bytu, v ktorom si majú vyzdvihnúť balíček s nelegálnymi liekmi. Sú to opiáty proti bolesti, ktoré má pre poslanca mestskej radnice Nathana Putnama získať jeho tlačový hovorca Mike Griffits. Novinára však zrazu zastrelia guľkou vypálenou z bytu cez zatvorené dvere! Druhý muž, mladý a snaživý reportér Josh Dalton z bulvárneho denníka Miami Sun, vyviazne bez zranení, pretože sa pred ďalším možným útokom zaštíti mŕtvym priateľovým telom. Onedlho zomrie aj jeho kolegyňa z Miami Sun, reportérka Amy Jamesová - jej mŕtve telo nájdu ukryté v kufri jej vlastného a údajne ukradnutého auta. Bola zastrelená. Dôkazy svedčia proti Joshovej výpovedi. Vyšetrovatelia Calleigh Duquesneová a Eric Delko nájdu v benzínovej nádrži Joshovho auta ukrytú zbraň Kemper ráže 5,6 milimetra. Vo svojej výpovedi Josh do prípadu zatiahne aj svojho šéfredaktora Jima Rennerta. Čo sa v skutočnosti pred bytom odohralo? Vyšetrovatelia postupne vnikajú do neľútostných zákonov novinárskeho sveta a spoznávajú praktiky hektického života reportérov. Sami najlepšie spoznajú, že tenučká čiara, ktorá oddeľuje skutočnú pravdu od verzie, akú predávajú najčítanejšie bulvárne denníky, je často nepostrehnuteľná a vágna.


Podobné seriály

Odložené případy VII (8)
(Cold Case VII) Čínská čtvrť Stará Číňanka požádá o otevření případu vraždy jejího mladší...
dnes 13.55
Nova
Námořní vyšetřovací služba (2)
Pád z výšky Tým zvláštních agentů, kteří operují mimo vojenské velení, musí vyšetřit každ...
dnes 14.30
Prima
Kriminálka Miami V (5)
(CSI: Miami V) Smrt ve veřejném zájmu Horatio Caine a jeho špičkový vyšetřovací tým mají ...
dnes 14.55
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
Út. 2.11.2021
Čas
00.15 - 01.10
Délka
55 min.
Typ
seriál


Registrace
PřihlášeníČtvrtek 9. 12. 2021 Svátek má Vratislav
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz