Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

65% 1102 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 43 min.
< Předchozí díl41. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Money for Nothing)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Zmrzlý na kost televize zítra FOX (hr) 10.50
FOX (hr) 10.50
Mezi plameny televize zítra RTL Crime (hr) 13.30
RTL Crime (hr) 13.30
Rio televize zítra Nova 14.55, zítra Nova Gold 20.00

Při převozu peněz z banky do federálního sejfu je přepadena pancéřovaná dodávka. Jeden z kurýrů je zabit. Zloděj je brzy dopaden, policisté však u něj nenaleznou ukradené bankovky, ale padělky. Sám lupič je nálezem překvapen. Je zřejmé, že mezi odjezdem z banky a loupeží musel kdosi pytle vyměnit. Později se ukáže, že tak učinil řidič pancéřovaného vozu na nátlak domnělých únosců své mladší sestry.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Peníze na nic

V centre Miami prípade k prepadnutiu obrneného vozidla na transport peňazí. Poručík Horatio Caine je v blízkosti miesta činu, a tak sa mu podarí proti lupičom zakročiť. Jedného z lupičov zastrelí, druhý unikne, ale aj toho čoskoro chytia. Vyjde však najavo, že neukradli žiadne peniaze, ale len kopu nastrihaných papierov. Kam zmizlo 3,2 milióna dolárov? Priamo v centre Miami prepadli a vykradli obrnený transportér prevážajúci finančnú hotovosť 3,2 milióna dolárov. Šéf tímu CSI Horatio Caine sa nachádza neďaleko miesta činu a pribehne včas, aby sám zakročil proti zločincom. Svojou zbraňou úspešne eliminuje jedného z lupičov, ten druhý unikne aj s korisťou. V ukradnutých taškách s peniazmi sú však ukryté GPS vysielačky, preto ich pohyb môže polícia úspešne monitorovať a lupiča sledovať. Ako sa už onedlho ukáže, lupič odniesol len bezcenné papieriky. Čo sa stalo s pravými bankovkami? Kedy a kto ich vymenil za falošné? Robert MacKenzie, manažér banky, z ktorej hotovosť prevážali, tvrdí, že peniaze, určené na prevoz, viacnásobne testovali a boli určite pravé. Šofér transportu Paul Donlan tvrdí, že jazdil iba vopred určenou trasou. Horatio však zistí, že s tachometrom niekto manipuloval a auto s peniazmi išlo obchádzkou. Donlan sa dostane do úzkych a prizná, že sa zastavil v starej budove pražiarne kávy, kde peniaze vymenil pod nátlakom neznámeho muža, ktorý s ním komunikoval iba hlasom a vydieral ho, že uniesol jeho sestru Mary Donlanovú ako rukojemníčku a zabije ju, keď Paul peniaze nevymení. V starej budove polícia objaví papier s plánikom, na ktorom sú stopy vlasovej vody proti lupinám. Patria MacKenziemu. Fotografia, na ktorej je MacKenzie a Dolanova sestra Mary dokazuje, že bankový manažér je hlavný podozrivý ako organizátor lúpeže. Onedlho však nájdu stopy krvi Mary Dolanovej... To však nie je jediný Horatiov problém, v ten deň ho čakajú ešte horšie udalosti. Cestu mu skríži policajtka Yelina Salasová so svojou dcérou, Horatiovou neterou. Manželka Horatiovho nebohého brata tvrdí, že otcom dievčatka je Horatio, a nie jeho brat a jej bývalý manžel.


Podobné seriály

Specialisté (150)
Beze stopy U rutinního případu se vyšetřovatelé dostanou ke svědkyni, která uvedla falešn...
dnes 20.20
Nova
Policie Chicago III (9)
(Chicago P.D. III) Nezapomínej, že tě mám rád Tým vyšetřuje nález zohaveného ženského těl...
dnes 22.20
Nova
Kriminálka Miami IV (24)
(CSI: Miami IV) Běsnění Policie pátrá po zločincích, kteří vyprovokovali přestřelku během...
dnes 23.20
Nova
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
Pá. 29.10.2021
Čas
15.55 - 16.57
Délka
62 min.
Typ
seriál


Registrace
PřihlášeníPondělí 6. 12. 2021 Svátek má Mikuláš
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz