Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

65% 1102 hlasů
seriál / thriller, akční, krimi USA, , 60 min.
< Předchozí díl35. z 235 dílůNásledující díl >
(CSI: Miami   episode: Complications)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Naruby televize zítra FOX (hr) 10.50
FOX (hr) 10.50
Na volném moři televize zítra Nova +1 14.55, zítra Nova Gold 20.00
Elektrický šok televize zítra Nova +1 15.55, zítra Nova Gold 20.50

Mladík šmíruje dalekohledem své sousedy a v jednom z oken vidí oběšeného muže. Kriminálka zjistí, že se jedná o plastického chirurga, kterého někdo zavraždil. Podezřelý je muž, kterému zemřela žena při plastické operaci prsou, dále chirurgova přítelkyně a také jeho společník s asistentkou. Vraždu dokáže Horatio asistentce, která doktora uškrtila a pak to celé nafingovala jako sebevraždu oběšením.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Viděla jsem několik epizod a v souvislosti s Davidem Carusem mně to nedá, musím srovnávat se starším seriálem "Policie-New York", který jsem sledovala poměrně často a kde mě právě Caruso zaujal. Rozdílné je hlavně zaměření "Miami" na vraždy, v "New Yorku" se v omšelé ošoupané kanceláři řešily obyčejné menší i větší poklesky velkoměsta, nebyly tam laboratorní přístroje hodné třetího tisíciletí, ale bylo tam něco jiného - téměř hmatatelná atmosféra pracovního shonu všedního dne, hrdinové měli svůj osobní, intimní život a intenzivní vztahy mezi sebou. V nových, odlidštěných kriminálkách, které se navzájem podobají jako vejce vejci, se díky sterilně technickému prostředí dá dívat jen na perfektně zvládnuté počítačové triky. Téměř vždy pracovně vystupující vyšetřovatelé, z nichž někteří mají své kouzlo (D.Caruso např.), nejsou schopni navázat opravdový kontakt s divákem, což je asi nový trend čerpající zkušenosti z našeho současného způsobu života, bohužel. Jo, a u Carusa by měli začít používat nějakou kvalitnější řasenku, ten shit, co ho s ním (bůhví proč) líčí, mu dělá cucky na řasách
Všechny komentáře k seriálu 24+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Komplikace

Dr. Carlos Garza, anestéziológ na renomovanej klinike krásy, sa obesil vo vlastnom byte. Alebo to bola vražda? Podozrenie, že ide o násilný čin vzrastie, keď sa kriminalisti dozvedia, že lekárovi pred týždňom zomrela pacientka pri rutinnej plastickej operácii poprsia. A manžel nebohej si myslí, že ju zavraždili. Akosi priveľa ľudí zaplatilo za krásu tú najvyššiu cenu... Známeho anestéziológa Dr. Carlosa Garzu, ktorý pracoval na renomovanej klinike krásy, nájdu obeseného v jeho byte. Spáchal samovraždu, alebo šlo o vraždu? Súdna lekárka Alexx Woodsová objaví ne lekárovom krku dvojité stopy po škrtení, čo znamená, že ho pred obesením ešte uškrtili. Vyšetrovanie na klinike odhalí, že pred niekoľkými dňami na klinike zomrela pacientka Sara Fosterová pri bežnej plastickej operácii poprsia. Hlavným podozrivým sa preto stane jej manžel Brad Foster. Kriminalisti dokážu, že Foster dokonca navštívil lekárov byt, ale podozrivý prisahá, že sa s ním len porozprával a odišiel, keď bol lekár ešte živý. V lekárovom byte nájdu tajomnú lepkavú tekutinu, ktorú vylučuje listová voška, žijúca na brazílskom strome, produkujúcom pepermintové korenie. Tieto vzácne stromy rastú aj v blízkosti kliniky. Podozrivým sa preto stane aj jej riadite, Dr. Keith Winters . Na povraze, ktorým obesili lekára, nájdu v laboratóriu ženskú DNA. Je možné, že s prípadom má niečo do činenia aj nesmierne žiarlivá vrchná sestra Debbie Morbachová ? To musí vypátrať a dokázať jednotka CSI z Miami.


Podobné seriály

M*A*S*H (15)
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji ...
dnes 08.10
Prima
Na krok od nebe IV (10)
(Un passo dal cielo IV) Dívka z jezera Policejní komisař Vincenzo řeší další kriminální p...
dnes 09.00
ČT1
Walker, Texas Ranger V (27)
Nováček Další pokračování příběhů neohroženého Walkera, který se nikdy netajil tím, že v ...
dnes 11.30
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova
Datum
Út. 26.10.2021
Čas
23.45 - 00.40
Délka
55 min.
Typ
seriál


Registrace
PřihlášeníČtvrtek 2. 12. 2021 Svátek má Blanka
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz