Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV

Nebezpečná Brixi a útočný Olík.
Premiéra osmé řady cyklu České televize, ve kterém Rudolf Desenský a Klára Nevečeřalová radí majitelům s výchovou domácích mazlíčků. Připravili M. Turcar a J. Mádle


Dlouhý popis
Vyrazíme do městysu nedaleko Sedlčan za Veronikou a její fenkou francouzského buldočka. Brixi nemá ráda cizí lidi ani psy a v některých případech je schopna startovat i na své majitele. Je útočná, se svými majiteli doslova zametá a obecně se projevuje velmi agresivně. Ruda navrhuje vrátit se k osvědčeným základům. Veronika musí převzít kontrolu nad Brixi a nastolit jasná pravidla. Kromě výměny vybavení má být na fenku tvrdší a odměňovat ji jen za správné chování. Zajedeme také do Peruce za malou Anetkou, její maminkou Andreou a kocourem Olíkem. Ten byl jako malé kotě velmi přítulný, ovšem nyní dává přednost jiné zábavě, jíž je zakusování se do nohou malé lidské přítelkyně! Kocourek při hře také rád škrábe a kouše. Utíká ven z domu a nechce se mazlit. Anetka by se ráda poradila s Klárou, jak Olíka znovu proměnit v mazlivého kocoura. Klára konstatuje, že puberta u kocourů může výrazně zacvičit s jejich chováním. Anetce doporučuje, aby Olíkovi vymýšlela stále nové hry, které ho pořádně zabaví a unaví. Andrea by měla pořídit nové a bytelnější škrabadlo, jež bude v bytě lépe umístěno. Dnešní úkoly specialistů nejsou úplně jednoduché. Bude i tentokrát stačit měsíc na nápravu vztahů se čtyřnohými kamarády?
Premiéra osmé řady cyklu České televize, ve kterém Rudolf Desenský a Klára Nevečeřalová radí majitelům s výchovou domácích mazlíčků. Připravili M. Turcar a J. Mádle (Premiéra)


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT1
Datum
So. 2.3.2024
Čas
17.50 - 18.25
Délka
35 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, skryté titulky, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Ano, šéfe!
Restaurace Panský dvůr - Praha - Nusle Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy! U...
dnes 23.45
Prima
Policie v akci
Bezdomovci v lese / Zakousný OSPOD / Bitka o kabát / Falešní policajti Čtyři případy, čty...
zítra 00.50
Prima
Na plac!
Šance pro herce z ulice
zítra 02.05
Barrandov
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPátek 12. 4. 2024 Svátek má Julius
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz