Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV

Kousavá Ginny a nesmělý cestovatel Beny.
Premiéra sedmé řady cyklu České televize, ve kterém Rudolf Desenský a Klára Nevečeřalová radí majitelům s výchovou domácích mazlíčků. Připravili M. Turcar a J. Mádle


Dlouhý popis
Zamíříme za paní Andreou a její maminkou do Horních Měcholup. Bydlí tu s mladou fenkou Ginny, která maminku trápí neustálým okusováním nohou. Nepomáhají žádné triky, jak jí tuto zálibu znepříjemnit. Stále nevědí, co si počít, když pes neustále ohryzává nohy! Ruda doporučuje Andree, aby hlavně hlídala maminku při výchově mladé fenky. Je třeba dávat Ginny srozumitelné povely a neopakovat je. Zároveň by bylo třeba pořídit lepší obojek a nepustit Ginny z couračky. Jedině tehdy se může nastolit řád. Vypravíme se i do Benešova za paní Věrou a jejím velkým kocourem Benym. Ten je od malička hluchý a naprosto pohodový, ale jen do doby, než s ním chtějí kamkoliv vyrazit autem. Vede to až k situacím, kdy musejí auto zastavit a celou přepravku na místě vyčistit. Paní Věra si myslí, že špatně snáší jízdu, protože neslyší. Klára navrhuje pořídit pro Benyho aromatické spreje, které Věra použije na přikrývku přepravky. Beny tak bude vnímat hlavně uklidňující pachy a nebude se soustředit na nepříjemné prostředí drncavého auta. Znovu se dozvíme, jak snaha páníčků o lepší soužití s domácími miláčky po měsíci dopadla. Sedmá série cyklu Kočka není pes dnešním dílem končí. Snad jsme zase o něco blíž k pochopení našich čtyřnohých parťáků. Jde především o vzájemné naslouchání a porozumění, protože jen tak dosáhneme vytoužené harmonie.
Premiéra sedmé řady cyklu České televize, ve kterém Rudolf Desenský a Klára Nevečeřalová radí majitelům s výchovou domácích mazlíčků. Připravili M. Turcar a J. Mádle (Premiéra)


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT1
Datum
So. 25.3.2023
Čas
18.20 - 18.55
Délka
35 min.
Typ
zábava
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, skryté titulky, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Nebezpečné vztahy
Láska je krásná věc, dokud se nezvrhne v nenávist. Podívejte se s námi na neuvěřitelné živ...
dnes 04.40
Barrandov
Jak to dopadlo!?
Honzy Musila se diváci stále více ptají, jak jednotlivé příběhy Nebezpečných vztahů dopadl...
dnes 05.40
Barrandov
Fotr na tripu V
Středomořské ostrovy tak, jak je neznáte, v podání neotřelého a protřelého cestovatele Pep...
dnes 07.30
Prima Cool
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníÚterý 6. 6. 2023 Svátek má Norbert
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz