Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Zdraví

Můj čas.
Každý z nás může zlepšit svůj život. Zážitky, zkušenosti i rady odborníků na téma harmonie duše a těla. Pořadem provází Klaudia Zusková. Režie: V. Karas


Dlouhý popis
Člověk potřebuje čas pracovní kompenzovat časem volným. V něm si obnovujeme svou životní energii. Řeč v téhle epizodě bude o čase, se kterým si můžeme naložit úplně podle vlastních přání a potřeb. Zde se totiž promítá náš postoj k sobě samému, to, jak si sami sebe vážíme. Magda a Jiří se spolu s autorkou a průvodkyní pořadem Klaudií setkají s Magdalenou Vokáčovou, která je seznámí s metodami artkoučinku a psychologického koučinku. Podle Vokáčové je rčení "Nemám žádný volný čas." jen výmluvou. Každý by měl přijmout zodpovědnost za to, jak se svým časem nakládá. Protagonisté pořadu projdou postupně čtyřmi fázemi: učí se srovnat si priority, ujasnit si představu skutečně dobře prožitého volného času, vytvořit si disciplínu a nové návyky a vše zafixovat. Prostřednictvím metody psychologického koučinku si vyzkoušejí představu, že na smrtelné posteli rekapitulují svůj život. Pak si napíší na deset kartiček, které věci jsou pro ně v životě opravdu důležité. Jsou postaveni před těžký úkol: vybrat si jednu nejdůležitější! Pak si vyzkoušejí metodu "časový snímek dne" - sledují, kolik času tráví prací a kolik jinou činností. Kde ztrácejí čas, co jim uniká? Kde naopak cítí rovnováhu a spokojenost? Ve třetí fázi si v rámci metody artkoučinku nakreslí pomyslný pohár svého volného času, který naplní tím, čemu se věnují a čím by se rádi zabývali víc. Čtvrtá fáze využívá prvků tvůrčího psaní a naplánují v ní, co konkrétně ve svém životě podniknou pro realizaci svých přání. Autorkou a moderátorkou pořadu je Klaudia Zusková, expertkou pro tento díl je koučka Magdaléna Vokáčová.
Každý z nás může zlepšit svůj život. Zážitky, zkušenosti i rady odborníků na téma harmonie duše a těla. Pořadem provází Klaudia Zusková. Režie V. Karas (Premiéra)


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT1
Datum
So. 4.6.2022
Čas
17.55 - 18.25
Délka
30 min.
Typ
dokument
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, skryté titulky, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Policie v akci
Čtyři případy, čtyři lidské osudy. Reální policisté, případy ukazující skutečný život a vo...
dnes 16.50
Prima
Agáta Jaromíra Soukupa
První skutečně hvězdná show, u které se rozhodně nebudete nudit. Prožívejte radosti a star...
dnes 17.00
Barrandov
Prostřeno!
Pět soutěžících, pět večeří, menu tradiční i exotická! Reality show Prostřeno! je každoden...
dnes 17.50
Prima
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníÚterý 4. 10. 2022 Svátek má František
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz