Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Zdraví

Motivace.
Každý z nás může zlepšit svůj život. Zážitky, zkušenosti i rady odborníků na téma harmonie duše a těla. Pořadem provází Klaudia Zusková. Režie: V. Karas


Dlouhý popis
Každý z nás může zlepšit svůj život. Zážitky, zkušenosti i rady odborníků na téma harmonie duše a těla. Pořadem provází Klaudia Zusková. Režie V. Karas (Premiéra)
Další díl naučně populárního magazínu o tom, jak měnit svůj život. Získané geny a vlohy pro nějakou činnost máme všichni už od narození. Děti s nimi umějí pracovat automaticky, protože si vybírají činnosti, které je baví. Jak jsou na tom ale dospělí? Plno lidí má závazky a práci, které je netěší, a rádi by to změnili. Jak objevit a využít své silné stránky k tomu, co by nás naplňovalo? Protagonisté pořadu - Magda a Jiří - se setkají s koučem a mentorem top manažerů, vrcholových sportovců a umělců doma i v zahraničí - Janem Mühlfeitem a s jeho spolupracovnicí Kateřinou Krůtovou. Pomocí dotazníkové metody a rozhovoru si uvědomí své silné stránky pro svou seberealizaci. Pochopí, jak je třeba využít pro rozvinutí nebo využití svého talentu. Lidé, kteří našli smysl života v činnosti, jíž se věnují, totiž dosahují dlouhodobě dobrých výsledků. Jan Mühlfeit požívá termín "Flow" známého psychologa Mihalyho R. Csikszentmihalyiho pro stav motivace, kdy máme vypnutý spouštěč stresu, protože jsme v přítomném okamžiku a stoprocentně se soustředíme na danou činnost. Ve světě umění se to může nazvat uměleckým vytržením, ve sportu se používá pojem zóna. Autorkou a moderátorkou je Klaudia Zusková, experty pro tento díl jsou kouč a mentor Jan Mühlfeit a lektorka Kateřina Krůtová.


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT1
Datum
So. 30.4.2022
Čas
17.55 - 18.25
Délka
30 min.
Typ
dokument
Specifikace
širokoúhlé vysílání, skryté titulky, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Jak to dopadlo!?
Honzy Musila se diváci stále více ptají, jak jednotlivé příběhy Nebezpečných vztahů dopadl...
dnes 06.30
Barrandov
Ano, šéfe!
Zdeněk Pohlreich je zpět v plné síle proto, abyste v hospodách nejedli blafy! Pan Obr má v...
dnes 14.40
Prima
Nebezpečné vztahy
Láska je krásná věc, dokud se nezvrhne v nenávist. Podívejte se s námi na neuvěřitelné živ...
dnes 14.45
Barrandov
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPátek 2. 6. 2023 Svátek má Jarmil
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz