Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Zdraví

Vztahy.
Každý z nás může zlepšit svůj život. Zážitky, zkušenosti i rady odborníků na téma harmonie duše a těla. Pořadem provází Klaudia Zusková. Režie: V. Karas


Dlouhý popis
Každý z nás může zlepšit svůj život. Zážitky, zkušenosti i rady odborníků na téma harmonie duše a těla. Pořadem provází Klaudia Zusková. Režie V. Karas (Premiéra)
Další díl populárně-naučného magazínu o tom, jak změnit svůj život. Základem šťastného života nejsou peníze a materiální podmínky, ale lidé, na které se můžeme spolehnout a sdílet s nimi své emoce. Aby vztahy dobře fungovaly, je důležité správně komunikovat - otevřeně spolu mluvit a naslouchat si. Když konflikty neřešíme, zůstávají v nás nezpracované emoce - zlost či strach a nenaplněné potřeby, které vztahy dlouhodobě poškozují. V dnešním dílu si naši protagonisté Magda a Jiří vyzkoušejí komunikační experiment pod vedením psychologa Michala Petra. Ten se věnuje Gestalt terapii, která pracuje kromě jiného s uvědoměním, silou přítomného okamžiku a neverbálním chováním v komunikaci. Umožňuje klientovi přímý prožitek prostřednictvím zážitkových experimentů. Protože Magda a Jiří jsou manželé, mají už déle osvojené mechanismy svých konfliktních situací. Michal Petr vysvětlí, že konflikty jsou příležitostí pro náš rozvoj. Ve vztahu se jejich řešením buduje vzájemná důvěra a posiluje sebevědomí. Tím, že porozumíme sobě, se naučíme naslouchat i druhým. V pořadu Ke štěstí tvůrci představují aktuální trendy v oblasti osobního a tělesného rozvoje. Seznamují s nimi diváky prostřednictvím expertů - specialistů na sledovanou problematiku. Spolu s protagonisty tak každý z diváků může jednoduše a hned začít měnit svůj život k lepšímu a přiblížit se stavu zdraví a štěstí. Autorkou a moderátorkou pořadu je Klaudia Zusková, expertem pro tento díl je psycholog Michal Petr.


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT1
Datum
So. 9.4.2022
Čas
17.55 - 18.25
Délka
30 min.
Typ
dokument
Specifikace
širokoúhlé vysílání, skryté titulky, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Poklad z půdy
Stará veteš, přívěsek od babičky, dokonce i zaprášený obraz z podkroví pomohou svému majit...
dnes 18.50
Barrandov
Malé lásky II
"Moje maminka rodila pětkrát v nemocnici a moje babička devatenáctkrát doma," vypráví léka...
zítra 04.00
Nova
Jak se staví sen
Sledujte proměny vašich domovů a splňte si sen o krásnějším bydlení. Za 5 dní vytvoříme no...
zítra 04.20
Prima
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníSobota 10. 6. 2023 Svátek má Gita
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz