Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Dokument / Reality TV, Zdraví

Vztahy.
Každý z nás může zlepšit svůj život. Zážitky, zkušenosti i rady odborníků na téma harmonie duše a těla. Pořadem provází Klaudia Zusková. Režie: V. Karas


Dlouhý popis
Každý z nás může zlepšit svůj život. Zážitky, zkušenosti i rady odborníků na téma harmonie duše a těla. Pořadem provází Klaudia Zusková. Režie V. Karas (Premiéra)
Další díl populárně-naučného magazínu o tom, jak změnit svůj život. Základem šťastného života nejsou peníze a materiální podmínky, ale lidé, na které se můžeme spolehnout a sdílet s nimi své emoce. Aby vztahy dobře fungovaly, je důležité správně komunikovat - otevřeně spolu mluvit a naslouchat si. Když konflikty neřešíme, zůstávají v nás nezpracované emoce - zlost či strach a nenaplněné potřeby, které vztahy dlouhodobě poškozují. V dnešním dílu si naši protagonisté Magda a Jiří vyzkoušejí komunikační experiment pod vedením psychologa Michala Petra. Ten se věnuje Gestalt terapii, která pracuje kromě jiného s uvědoměním, silou přítomného okamžiku a neverbálním chováním v komunikaci. Umožňuje klientovi přímý prožitek prostřednictvím zážitkových experimentů. Protože Magda a Jiří jsou manželé, mají už déle osvojené mechanismy svých konfliktních situací. Michal Petr vysvětlí, že konflikty jsou příležitostí pro náš rozvoj. Ve vztahu se jejich řešením buduje vzájemná důvěra a posiluje sebevědomí. Tím, že porozumíme sobě, se naučíme naslouchat i druhým. V pořadu Ke štěstí tvůrci představují aktuální trendy v oblasti osobního a tělesného rozvoje. Seznamují s nimi diváky prostřednictvím expertů - specialistů na sledovanou problematiku. Spolu s protagonisty tak každý z diváků může jednoduše a hned začít měnit svůj život k lepšímu a přiblížit se stavu zdraví a štěstí. Autorkou a moderátorkou pořadu je Klaudia Zusková, expertem pro tento díl je psycholog Michal Petr.


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT1
Datum
So. 9.4.2022
Čas
17.55 - 18.25
Délka
30 min.
Typ
dokument
Specifikace
širokoúhlé vysílání, skryté titulky, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Policie v akci
Vyhrožování sebevraždou / Nežádoucí soused / Bráchové za volantem / Vloupání do vozidla Č...
dnes 14.35
Prima
Jak to dopadlo!?
Honzy Musila se diváci stále více ptají, jak jednotlivé příběhy Nebezpečných vztahů dopadl...
dnes 14.40
Barrandov
Ano, šéfe!
Wirtshaus in der Pupplinger Au / Mnichov Jsme tu proto, abyste v hospodách nejedli blafy!...
dnes 15.35
Prima
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPátek 14. 6. 2024 Svátek má Roland
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz