Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Komedie

Na začátky oblíbené show domácího videa bude vzpomínat Eduard Hrubeš za vydatné pomoci J. Bohdalové, S. Burešové, V. Postráneckého, J. Štěpničky, M. Dejdara, D. Nekonečného, V. Špinarové, L. Malkiny, J. Fouska, J. Korna, H. Vondráčkové a dalších (2007). Připravili J. Vrlík a M. Rek


Dlouhý popis
V roce 1992 započala dráha samostatné České televize. K tomuto výročí jsme se rozhodli jako malý dárek divákům věnovat nový osmidílný zábavný cyklus s názvem "To byl...", který připomene zábavné pořady, jež byly ve své době divácky nejúspěšnější.

Po pečlivém uvážení jsme vybrali pořady Videostop, O poklad Anežky české, Šance, Divadélko pod věží, Kufr, Na kus řeči, Manéž Bolka Polívky a Českou sodu. Z tohoto výčtu je patrné, že do projektu se zapojila i televizní studia v Brně a v Ostravě. "To byl..." nebude jen střihovým pořadem, ale diváci se v něm setkají i s moderátory, tvůrci, hosty z řad známých osobností, výraznými soutěžícími atd. V sestřizích z původních pořadů budeme mít možnost vidět i záběry, které se na televizních obrazovkách neobjevily, soustředíme se i na speciální silvestrovské díly, jubilejní vydání pořadů, zkrátka na to nejzajímavější, co se v daných pořadech odehrálo. Herec a moderátor Václav Postránecký diváky provede historií pořadů, vyzpovídá tvůrce, ale také je zapojí do soutěží, scének apod. V každém díle si totiž oživíme základní principy pořadu, avšak role se budou poněkud obracet. Posláním cyklu "To byl..." je atraktivní a zábavnou formou zavzpomínat, hrát si, ale hlavně pobavit diváky. V průběhu osmi čtvrtečních večerů se diváci setkají například s Markem Ebenem, Miroslavem Donutilem, Bolkem Polívkou, Janem Rosákem a řadou dalších.


Komentáře k pořadu: 0 napiš prvníStanice
ČT1
Datum
So. 16.1.2021
Čas
14.15 - 15.10
Délka
55 min.
Typ
zábava
Specifikace
skryté titulky

Podobne televizni porady

Top Gear IX (1)
Nejslavnější motoristický magazín světa, který pravidelně sleduje tři sta milionů diváků. ...
dnes 07.10
Prima Cool
Indie Rickshow
Tři Češi v závodě v rikšách přes Indii. Dokumentární art-brut komedie. Připravili: J. Janč...
dnes 14.15
ČT2
Partička
Improvizační show, kde je zábava tak hustá, že by se dala krájet. Nenechte si ujít jedineč...
dnes 21.15
Prima Cool
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníStředa 3. 3. 2021 Svátek má Kamil
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz