Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

57% 317 hlasů
film / komedie, akční, krimi, USA, , 95 min., od 12 let
K-9: P.I.

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:04James Belushi a jeho pes jsou připraveni odejít od policie do penze. Moc klidu si ale neužijí, jako soukromí detektivové pátrají po zlodějích cenných počítačových čipů.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Jednotka bola dobrá, druhé a bohužiaľ aj tretie pokračovanie len ťažilo s ako takej slávy prvého dielu. Hlavný protagonista nám zostarol ešte o pár rokov na úkor dvojky a tak mu musí byť film aj prispôsobený. Ale je to milé keď si dokáže človek robiť srandu zo svojho veku a prijať to s rozvahou. To sa presne odzrkadľuje tu, detektív Dooley so svojím pomocníkom Jerrym Lee sa dali na dráhu súkromných detektívom a ide im to dobre. Pár vtipných scén sa našlo ale nič prielomové. Ale svojím spôsobom mám takéto filmy rád. Všetky tri sa môžu radiť do takých oddychoviek na nedeľné poobedie pri dobrom jedle. Dúfam že tu si už aj samotný J.Belushi uvedomil že ďalšie pokračovanie, by už nemalo zmysel točiť. Na úkor jeho veku samozrejme. 60%.
Všechny komentáře k filmu 3+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu K-9: Soukromý detektiv

obrazek
Losangeleský detektiv Thomas Dooley a jeho psí parťák Jerry Lee se chystají do důchodu. Mají za sebou poslední den služby a večírek na rozloučenou. Jenže Jerry Lee nechápe, že už není polda, ale jen obyčejný psí civil a tak uprostřed noci zatáhne mejdanem zmoženého Thomase do dalšího případu, když narazí na lupiče, kteří pronikli do vývojového oddělení společnosti Micro Labs, aby se tu pokusili ukrást prototyp převratného čipu. Přes veškerou snahu se jim však dobře vybavené lupiče, kteří za sebou nechali několik mrtvých strážných, nepodaří zadržet. Pouze v přestřelce jednoho z lupičů zabijí a co je horší, sami jsou vzápětí policií přistiženi na místě činu a stávají se podezřelými. To mimo jiné znamená, že Dooleymu je pozastaveno vyplácení důchodu do doby, než bude případ uzavřen.
obrazek
Bývalá šéf, kapitán Thomas, ho sice varuje, aby nestrkal nos do federálního vyšetřování, Dooley však chce očistit své jméno a navíc potřebuje nějaký příjem do doby, než se dočká své penze. Protože jediné, co opravdu umí je detektivní práce, rozhodne se otevřít si praxi soukromého detektiva. Jeho prvním a jediným klientem se stává Laura, která chce najít svého nezvěstného snoubence, což je poněkud záhadný chlapík, který, jak se zdá, by mohl být zapleten do případu krádeže v Micro Labs. A tak zatímco FBI se stále točí kolem teorie, že by Dooley mohl být jedním z pachatelů, Dooley se dostává na stopu skutečného pachatele, když odhalí jeho společníka Billyho Cochrana.
obrazek
Dřív než se k němu dostane, je však Cochrane zavražděn a to donutí Dooleyho k realizaci dalšího riskantního plánu. Díky Jerrymu se totiž stal majitelem mikročipu, který se lupič pokusil získat a tak se ho pokusí přilákat domněnkou, že by nechal uplatit dvoumilionovým "nálezným", které by za čip vyměnil.


Podobné filmy

Divoká stvoření
(Fierce Creatures) Multimiliardář Kevin Kline chce vydělat na všem co nejvíc peněz, i na z...
dnes 05.00
Nova Cinema
Kůzlátka otevřete...
Olga Scheinpflugová, od jejíhož narození včera uplynulo 120 let, v hlavní roli detektivky,...
dnes 06.25
ČT1
Vánoční skřítek
(Elf) Na Severním pólu žije skřítek Buddy, který se od ostatních skřítků dosti odlišuje. J...
dnes 11.00
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Čt. 11.8.2022
Čas
15.50 - 17.40
Délka
110 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníNeděle 4. 12. 2022 Svátek má Barbora
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz