seriál / komedie USA,
2007,
22 min.< Předchozí díl50.
z 96 dílůNásledující díl >(My Name Is Earl episode: The Gangs of Camden County)
Režie:
Michael FrescoHerci:
Jason Lee,
Ethan Suplee,
Jaime Presslyová,
Nadine Velazquezová,
Eddie Steeples,
více...Ředitel věznice požádá Earla, aby mu pomohl zklidnit vztahy mezi gangy, které se neustále rvou. Randymu se stýská po bratrovi a dělá vše pro to, aby se dostal do vězení...
Uprav informace o díluKomentář k seriálu Většinou si mě seriál získá hned (nebo nikdy). Earl je unikát. K němu jsem si cestu vyloženě hledal. Tím myslím, že kvalitu humoru a propracovanost scénáře (vážně prakticky každá z bez mála 100 epizod má unikátní zápletku s unikátním koncem). Za naprostý typ považuji epizody z cyklu “hráli jsme v seriálu” (S02E12, S03E07, S03E08). Fantastický nekorektní humor a vzájemná provázanost epizod je fenomenální.
Všechny komentáře k seriálu 30+ Napiš komentář k seriálu a získej DVDWeb:
IMDB,
Titulky Videotéka:
přidat si do ní díl seriálu
Popis dílu Camdenské gangy
Randy ukradl auto, protože se chce dostat k Earlovi do vězení. To však nepomohlo, a proto napadl policistu, ale ani tímto skutkem se do vězení nedostal.
Ředitel věznice Jerry Hazelwood si zavolal na kobereček Earla. Poděkoval mu za to, že dostal Glena z vězení a daroval mu certifikát, který mu zkracuje trest o týden. Dále by potřeboval od Earla menší laskavost.
Ve vězení jsou trvalé spory mezi latinoamerickým gangem a afroamerickým gangem. Ředitel je řešil tak, že jejich vůdce Hectora a Jamala zavřel na jeden měsíc na samotku. To však nepomáhalo. Pokud se Earlovi podaří Gangy usmířit, dostane od ředitele měsíční zkrácení trestu. Earl nabídku bere všemi deseti.
Nejprve se rozhodne zjistit, čím potyčky začínají. Vypadalo to, že se hádají kvůli míčům. Proto vyjednal, aby dostali více míčů, ale moc to nepomáhalo, spíše naopak. Za Earlem přišel na návštěvu Randy, ale Earl neměl moc času a tak musel hned jít pryč. Randy si všiml, jak Earl jí s dozorcem perník a nelíbilo se mu to.
Ředitel půjčil na den Earlovi svou kancelář a ten tam vzal Hectora a Jamala a chtěl, aby si mezi sebou vyříkali své problémy. Ti se však začali líbat. Earl zjistil, že na samotce se rvali jen první dny, ale pak se sblížili a vznikl z toho vážný vztah. Věděli ale, že nemůžou být spolu, protože by ztratili autoritu ve svých skupinách. Proto vyvolávali potyčky mezi gangy - byl to jediný způsob jak být spolu.
Jamal už nic nechce skrývat, ale Hector naopak ano, protože jeho gang by Jamala nikdy nepřijal kvůli jeho barvě. To Jamala urazilo a přestal se s Hectorem stýkat.
Randy se rozhodli stát se dozorcem, protože to je jediný způsob jak být s Earlem. Joy mu pomáhala naučit se otázky na test, protože tím dostane Randyho alespoň na část dne pryč z domu. Test se Randymu podaří a je z něj dozorce.
Hectorovi se stýská po Jamalovi, ale nechce za ním jít, protože se bojí, že by ho jeho lidé zabili. Proto napíše omluvný dopis a po Earlovi ho předá Jamalovi. Ten se ale chce s Hectorem rozejít. Hector bez Jamala nechce žít a tak se chce zabít elektřinou v plotě. Jamal si také uvědomí, že by mu Hector chyběl a jde ho zachránit. Earl domluvil, aby jim ředitel jednou za měsíc půjčil svou kancelář a problémy se rvačkami byly vyřešeny.
Comeback (4)Pomáhat a chránit
V rodině Pacovských se odehrává detektivka. Tomáš totiž pojal důvodné p... | dnes 13.25 | |  |
| Simpsonovi XIX (1)(The Simpsons XIX) Rád létá, a ne, že ne
Taková normální žlutá rodinka... Americký kultov... | dnes 13.25 | |  |
| Griffinovi I (9)(Family Guy I) Svatá sprostoto
Na návštěvu přijíždí Peterův otec, který z různých důvodů ... | dnes 17.05 | |  |
| Podobné seriály |
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů
napiš nám.