Informace o pořadu    Komentáře    Fotogalerie    Opakování / ostatní díly    Podobné pořady    

obrazek
Talk Show

Kdyby se dal vrátit čas, Petr, Jiří a Zuzana s Juditou by toho využili a v některých situacích se zachovali jinak. Čas vrátit nejde, a tak se dnešním setkáním pokusí ovlivnit alespoň budoucnost. Uvádí E. Janečková Režie: M. Dvořáček


Dlouhý popis
Zuzana má osm dětí. Jak sama říká, asi je to rodinná tradice. Její maminka Judita je Maďarka, a i ona pochází z početné rodiny. To bylo zřejmě příčinou, proč Judita skoro nikoho z příbuzných otce nezná. Bydleli po celé republice a bylo patrně složité se navštěvovat. Judita nedávno oslavila 75. narozeniny. Věk, když už si člověk nepřeje hmotné dárky, ale raduje se především z fungujících rodinných vztahů. Zuzana se proto rozhodla najít mamince Juditě příbuzné, které neviděla víc jak šedesát let. Jsou to potomci bratrů Juditina otce Juraje, který zemřel v roce 1957. Juditě bylo 12 let a od otcovy smrti už nikoho z příbuzných neviděla. Zuzana ví, že maminka sní o tom, jak své příbuzné jednou vyhledá, a narozeniny jsou dobrou příležitostí, kdy se mají plnit přání.
Kdyby se dal vrátit čas, Petr, Jiří a Zuzana s Juditou by toho využili a v některých situacích se zachovali jinak. Čas vrátit nejde, a tak se dnešním setkáním pokusí ovlivnit alespoň budoucnost. Uvádí E. Janečková Režie M. Dvořáček (Premiéra)


Komentáře k pořadu: 158 přečíst / napišStanice
ČT1
Datum
Ne. 17.1.2021
Čas
17.25 - 18.25
Délka
60 min.
Typ
zábava
Specifikace
skryté titulky, premiéra, HD

Podobne televizni porady

Snídaně s Novou
Váš náskok po celý den
dnes 05.55
Nova
Všechnopárty
Zábavná talk show Karla Šípa (2014). Hosté: M. Ztracený, S. Burešová a M. Issová, která br...
dnes 15.05
ČT1
Nebezpečné vztahy live
Životní kotrmelce, zklamání, nenávist a bolest! To vše tváří v tvář
dnes 15.15
Barrandov
Podobné pořady
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.

Registrace
PřihlášeníPondělí 8. 3. 2021 Svátek má Gabriela
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz