Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Podobné filmy    

70%
film / komedie, Kanada, , 115 min., od 12 let
The Grand Seduction

Režie:
Herci: , , , , , více...


V TV televize ne. 28.4. CineStar Comedy 17.35
CineStar Comedy 17.35
Ukázka
02:16Rybářské městečko Tickle Head chátrá a neprosperuje. Šance na záchranu se objeví v podobě výstavby továrny, která je však podmíněna nejenom konkrétním počtem budoucích zaměstnanců, ale především vlastním doktorem.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Příběh o vesnici, která je tak vesnická a nudná, že i sex si jí vyškrtl z mapy a mobilní signál jí bere za sprostý slovo. Jednoduše řečeno: vymírá. A zachránit jí může velká firma, která tu vybuduje fabriku, ale pod podmínkou, že si seženou a zde udrží doktora. A shodou okolností jeden takový doktor je. Miluje město, miluje kriket, je pokrokový a cokoli jen ne vesnický balík. Co s tím udělat? Zahrajeme si na představu utopické vesnice. Výborně a chytře vystavěná komedie, která si utahuje jak z maloměšťáctví, tak z mezigeneračních rozdílů. Je plná vtipných a chytrých nápadů (rozpadlý barák veřejnosti podávejte jako národní kulturní památku a nemusíte malovat ani kulisy), vtipné přetvářky a kupodivu velice dobře fungujících mezilidských vztahů. Jeden ze snímků, který opravdu pohladil po duši a zahnal chmury. A za to jsem moc rád. 75%
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Jak ulovit Dr. Lewise

Kdysi býval Tickle Head v Newfoundlandu hrdým rybářským přístavem, kde žili silní, stateční a důstojní lidé. Otcové vycházeli na lov brzy zrána a vraceli se za čtrnáct hodin, aby poskytli svým rodinám střechu nad hlavou a potravu na stůl. Lidé měli smysl života, měli záměr. Dnes je Tickle Head finančně zruinované a lidé utíkají za prací do města na pevninu. Avšak místní usedlíci, jako například Murray French, jsou příliš pohodlní na to, aby zvedli zadek z barové židličky a vydali se hledat práci do města. Místo toho vystojí dlouhou frontu na sociální podporu. Přitom právě oni budou muset rozhodnout o budoucnosti své rybářské vesničky, protože šance na záchranu tu je - vybudovat továrnu, která dá lidem trvalou práci. Vesničané budou muset taktizovat a přesvědčit mladého doktora Paula Lewise, aby se tu usadil.


Podobné filmy

Korálky
Když se dívka chystá do tanečních... Povídka z oblíbeného cyklu Bakaláři (1973). Hrají: D....
dnes 06.25
ČT1
Monstra vs. Vetřelci
(Monsters vs. Aliens) Mimozemšťané útočí a naši planetu může zachránit jen obří žena Susan...
dnes 12.05
Nova Cinema
Jak vyženit z pekla štěstí
Veselá pohádka o čertovi, který mezi lidmi hledal hříšníka, a přitom našel mnohem víc (199...
dnes 13.55
ČT1
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Čt. 30.11.2023
Čas
10.35 - 12.55
Délka
140 min.
Typ
film
Specifikace
širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníNeděle 21. 4. 2024 Svátek má Alexandra
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz