Jak se to dělá: Auta snů I (1)
(How It's Made: Dream Cars I) Morgan Aero Coupe Na této cestě automobilovým rájem zjistíte, jak se navrhují a zhotovují jedinečné stroje, od Maserati přes Audi R8, Morgan Aero Coupe až po Porsche 911.
Discovery Sciencečt. 5.8.04:00
Jak se to dělá: Auta snů I (2)
(How It's Made: Dream Cars I) Porsche 911 Na této cestě automobilovým rájem zjistíte, jak se navrhují a zhotovují jedinečné stroje, od Maserati přes Audi R8, Morgan Aero Coupe až po Porsche 911.
Discovery Sciencečt. 5.8.04:23
Jak se to dělá: Auta snů I (3)
(How It's Made: Dream Cars I) Ferrari FF Zajímá vás, jak se vyrábí Ferrari FF? V pořadu se podíváme přímo do výrobny a ukážeme vám, jak vznikají složité útroby vozu i jeho krásný zevnějšek.
Discovery Sciencečt. 5.8.04:48
Jak se to dělá: Auta snů I (4)
(How It's Made: Dream Cars I) Audi R8 Na této cestě automobilovým rájem zjistíte, jak se navrhují a zhotovují jedinečné stroje, od Maserati přes Audi R8, Morgan Aero Coupe až po Porsche 911.
Discovery Sciencepá. 6.8.03:35
Jak se to dělá: Auta snů I (5)
(How It's Made: Dream Cars I) Rolls-Royce Phantom Napadlo vás, jak se vyrábí Rolls-Royce Phantom? S týmem pořadu Jak se to dělá navštívíte jeho kolébku a prozkoumáte, co se ukrývá pod kapotou, a rovněž i jeho překrásný exteriér.
Discovery Sciencepá. 6.8.04:00
Jak se to dělá: Auta snů I (6)
(How It's Made: Dream Cars I) Maserati Quattroporte Na této cestě automobilovým rájem zjistíte, jak se navrhují a zhotovují jedinečné stroje, od Maserati přes Audi R8, Morgan Aero Coupe až po Porsche 911.
Discovery Sciencepá. 6.8.04:23
Jak se to dělá: Auta snů I (7)
(How It's Made: Dream Cars I) Weismann MF5 Na této cestě automobilovým rájem zjistíte, jak se navrhují a zhotovují jedinečné stroje, od Maserati přes Audi R8, Morgan Aero Coupe až po Porsche 911.
Discovery Sciencepá. 6.8.04:48
Jak se to dělá: Auta snů I (8)
(How It's Made: Dream Cars I) Lamborghini Aventador Na této cestě automobilovým rájem zjistíte, jak se navrhují a zhotovují jedinečné stroje, od Maserati přes Audi R8, Morgan Aero Coupe až po Porsche 911.
Discovery Scienceso. 7.8.03:35
Jak se to dělá: Auta snů I (9)
(How It's Made: Dream Cars I) Jaguar F-Type Na této cestě automobilovým rájem zjistíte, jak se navrhují a zhotovují jedinečné stroje, od Maserati přes Audi R8, Morgan Aero Coupe až po Porsche 911.
Discovery Scienceso. 7.8.04:00
Jak se to dělá: Auta snů I (10)
(How It's Made: Dream Cars I) Bentley Continental GT Speed Přemýšleli jste někdy, jak se vyrábějí špičkové vozy? Náš tým se zaměří na původ a místo vzniku několika exkluzivních vozů a na jejich vnitřní chod a technické údaje.
Discovery Scienceso. 7.8.04:23
Jak se to dělá: Auta snů II (1)
(How It's Made: Dream Cars II) Alpha Romeo 4C Spolu s týmem pořadu Jak se to dělá navštívíte kolébku vozu Alpha Romeo 4C. Představí vám, co se ukrývá pod kapotou a rovněž i překrásný exteriér.
Discovery Scienceso. 7.8.04:48
Jak se to dělá: Auta snů II (2)
(How It's Made: Dream Cars II) Pagani Huayra Navštívíte kolébku vozu Pagani Huayra a prozkoumáte, co se ukrývá pod kapotou a rovněž i jeho překrásný exteriér.
Discovery Sciencene. 8.8.03:35
Jak se to dělá: Auta snů II (3)
(How It's Made: Dream Cars II) Caterham Seven Navštívíte kolébku vozu Caterham Seven a prozkoumáte, co se ukrývá pod kapotou a rovněž i jeho překrásný exteriér.
Discovery Sciencene. 8.8.04:00
Jak se to dělá: Auta snů II (4)
(How It's Made: Dream Cars II) Bugatti Veyron Navštívíte kolébku vozu Bugatti Veyron a prozkoumáte, co se ukrývá pod kapotou a rovněž i jeho překrásný exteriér.
Discovery Sciencene. 8.8.04:23
Jak se to dělá: Auta snů II (5)
(How It's Made: Dream Cars II) Tříkolka Morgan Na této cestě automobilovým rájem zjistíte, jak se navrhují a zhotovují jedinečné stroje, od Maserati přes Audi R8, Morgan Aero Coupe až po Porsche 911.
Discovery Sciencene. 8.8.04:48
Jak se to dělá: Auta snů II (6)
(How It's Made: Dream Cars II) Ginetta G41 Přemýšleli jste někdy, jak se vyrábí Ginetta G40? Tým pořadu navštíví kolébku tohoto vozu, prozkoumá, jak auta fungují pod kapotou, i jejich nádherné zevnějšky.
Discovery Sciencepo. 9.8.04:23
Jak se to dělá: Auta snů II (7)
(How It's Made: Dream Cars II) Lucra LC470 Napadlo vás, jak se vyrábí Lucra LC470? S týmem pořadu Jak se to dělá navštívíte jeho kolébku a prozkoumáte, co se ukrývá pod kapotou a rovněž i jeho překrásný exteriér.
Discovery Sciencepo. 9.8.04:48
Jak se to dělá: Auta snů II (8)
(How It's Made: Dream Cars II) Chevrolet Corvette Stingray Napadlo vás, jak se vyrábí Corvette Stingray? S týmem pořadu Jak se to dělá navštívíte jeho kolébku a prozkoumáte, co se ukrývá pod kapotou a rovněž i jeho překrásný exteriér.
Discovery Scienceút. 10.8.03:35
Jak se to dělá: Auta snů II (9)
(How It's Made: Dream Cars II) KTM X-Bow Přemýšleli jste někdy, jak se vyrábějí špičkové vozy? Náš tým se zaměří na původ a místo vzniku několika exkluzivních vozů a na jejich vnitřní chod a technické údaje.
Discovery Scienceút. 10.8.04:00
Jak se to dělá: Auta snů II (10)
(How It's Made: Dream Cars II) Tesla Model S Přemýšleli jste někdy, jak se vyrábějí špičkové vozy? Náš tým se zaměří na původ a místo vzniku několika exkluzivních vozů a na jejich vnitřní chod a technické údaje.
Discovery Scienceút. 10.8.04:23
Jak se to dělá: Auta snů II (11)
(How It's Made: Dream Cars II) Superformance MKIII Napadlo vás, jak se vyrábí Superformance MKIII? S týmem pořadu Jak se to dělá navštívíte jeho kolébku a prozkoumáte i jeho překrásný exteriér.
Discovery Scienceút. 10.8.04:48
Jak se to dělá: Auta snů II: Koenigsegg One:1 () (12)
(How It's Made: Dream Cars: Koenigsegg One:1 II) Napadlo vás, jak se vyrábí Koenigsegg One:1? S týmem pořadu Jak se to dělá navštívíte jeho kolébku a prozkoumáte i jeho překrásný exteriér.
Discovery Sciencest. 11.8.03:35
Jak se to dělá: Auta snů II (13)
(How It's Made: Dream Cars II) BMW i8 Přemýšleli jste někdy, jak se vyrábí BMW i8? S týmem pořadu Jak se to dělá navštívíte jeho kolébku a prozkoumáte i jeho překrásný exteriér.
Discovery Sciencest. 11.8.04:00
Jak se to dělá: Auta snů II (14)
(How It's Made: Dream Cars II) Superperformance GT40 Přemýšleli jste někdy, jak se vyrábí Superperformance GT40? S týmem pořadu Jak se to dělá navštívíte jeho kolébku a prozkoumáte i jeho překrásný exteriér.
Discovery Sciencest. 11.8.04:23
Jak se to dělá: Auta snů II (15)
(How It's Made: Dream Cars II) Porsche 918 Spider Přemýšleli jste někdy, jak se vyrábí Porsche 918 Spider? S týmem pořadu Jak se to dělá navštívíte jeho kolébku a prozkoumáte i jeho překrásný exteriér.
Discovery Sciencest. 11.8.04:48
Jak se to dělá: Auta snů II (16)
(How It's Made: Dream Cars II) Aston Martin Vanquish Přemýšleli jste někdy, jak se vyrábí Aston Martin Vanquish? S týmem pořadu Jak se to dělá navštívíte jeho kolébku a prozkoumáte i jeho překrásný exteriér.
Discovery Sciencečt. 12.8.03:35
Jak se to dělá: Auta snů II (17)
(How It's Made: Dream Cars II) Zenvo ST 1 Přemýšleli jste někdy, jak se vyrábí Zenvo ST 1? S týmem pořadu Jak se to dělá navštívíte jeho kolébku a prozkoumáte i jeho překrásný exteriér.
Discovery Sciencečt. 12.8.04:00
Jak se to dělá: Auta snů II (18)
(How It's Made: Dream Cars II) McLaren 650S Přemýšleli jste někdy, jak se vyrábí tento luxusní automobil? S týmem pořadu Jak se to dělá navštívíte jeho kolébku a prozkoumáte i jeho překrásný exteriér.
Discovery Sciencečt. 12.8.04:23
Jak se to dělá: Auta snů II (19)
(How It's Made: Dream Cars II) Falcon F7 Přemýšleli jste někdy, jak se vyrábí tento luxusní automobil? S týmem pořadu Jak se to dělá navštívíte jeho kolébku a prozkoumáte i jeho překrásný exteriér.
Discovery Sciencečt. 12.8.04:48
Jak se to dělá: Auta snů II (20)
(How It's Made: Dream Cars II) Lotus Evora Přemýšleli jste někdy, jak se vyrábí tento luxusní automobil? S týmem pořadu Jak se to dělá navštívíte jeho kolébku a prozkoumáte i jeho překrásný exteriér.
Discovery Sciencepá. 13.8.03:35
Jak se to dělá: Auta snů III (1)
(How It's Made: Dream Cars III) Bentley Mulsanne Představte si své vysněné auto - vypadá jako Bentley Mulsanne? Tým se vydá do továrny, kde toto auto vzniká, odhalí vám jeho vnitřní mechaniku a ukáže také krásný exteriér.
Discovery Sciencepá. 13.8.04:00
Jak se to dělá: Auta snů III (2)
(How It's Made: Dream Cars III) Chevrolet Camaro Představte si své vysněné auto - vypadá jako Chevrolet Camaro? Tým se vydá do továrny, kde toto auto vzniká, odhalí vám jeho vnitřní mechaniku a ukáže také krásný exteriér.
Discovery Sciencepá. 13.8.04:23
Jak se to dělá: Auta snů III (3)
(How It's Made: Dream Cars III) Porsche Panamera Představte si své vysněné auto - vypadá jako Porsche Panamera? Tým se vydá do továrny, kde toto auto vzniká, odhalí vám jeho vnitřní mechaniku a ukáže také krásný exteriér.
Discovery Sciencepá. 13.8.04:48
Jak se to dělá: Auta snů III (4)
(How It's Made: Dream Cars III) Peugeot RCZ R Představte si své vysněné auto - vypadá jako Peugeot RCZ R? Tým se vydá do továrny, kde toto auto vzniká, odhalí vám jeho vnitřní mechaniku a ukáže také krásný exteriér.
Discovery Scienceso. 14.8.04:23
Jak se to dělá: Auta snů III (5)
(How It's Made: Dream Cars III) Ariel Atom 3S Představte si své vysněné auto - vypadá jako Ariel Atom 3S? Tým se vydá do továrny, kde toto auto vzniká, odhalí vám jeho vnitřní mechaniku a ukáže také krásný exteriér.
Discovery Scienceso. 14.8.04:48
Jak se to dělá: Auta snů III (6)
(How It's Made: Dream Cars III) Audi S8 Zajímalo vás někdy, jak se vyrábí luxusní auta? V pořadu vám ukážeme původ těch nejlepších aut, jejich složité útroby i technické aspekty.
Discovery Scienceso. 14.8.5.12
Jak se to dělá: Auta snů III (7)
(How It's Made: Dream Cars III) Ultima Evolution Zajímalo vás někdy, jak se vyrábí luxusní auta? V pořadu vám ukážeme původ těch nejlepších aut, jejich složité útroby i technické aspekty.
Discovery Scienceso. 14.8.5.36
Jak se to dělá: Auta snů III (8)
(How It's Made: Dream Cars III) Ferrari California T Zajímalo vás někdy, jak se vyrábí luxusní auta? V pořadu vám ukážeme původ těch nejlepších aut, jejich složité útroby i technické aspekty.
Discovery Sciencene. 15.8.03:35
Jak se to dělá: Auta snů III (9)
(How It's Made: Dream Cars III) Jaguar Xf Zajímalo vás někdy, jak se vyrábí luxusní auta? V pořadu vám ukážeme původ těch nejlepších aut, jejich složité útroby i technické aspekty.
Discovery Sciencene. 15.8.04:00
Jak se to dělá: Auta snů III (10)
(How It's Made: Dream Cars III) BMW M6 Zajímalo vás někdy, jak se vyrábí Porsche 911? V pořadu vám ukážeme jeho původ a prozkoumáme jejich složité útroby i nádherný exteriér.
Discovery Sciencene. 15.8.04:23
Jak se to dělá: Auta snů III (11)
(How It's Made: Dream Cars III) Rolls-Royce Dawn Zajímalo vás někdy, jak se vyrábí luxusní auta? V pořadu vám ukážeme původ těch nejlepších aut, jejich složité útroby i technické aspekty.
Discovery Sciencene. 15.8.04:48

Registrace
PřihlášeníÚterý 3. 8. 2021 Svátek má Miluše
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz