Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Podobné filmy    

66%
film / romantický, drama, sport, USA, , 137 min., od 12 let
For Love of the Game
DVD od 24.11.2003 Universal, Blu-Ray od 17.8.2016 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:28Legendární nadhazovač Detroitských Tygrů Kevin Costner absolvoval nepovedenou sezonu. Nakonec ho opouští i přítelkyně Jane. Podaří se mu najít znovu své štěstí?
Legendární nadhazovač Detroitských Tigrů, Billy Chapel, byl vždycky lepší v baseballu než v lásce. Po strašné sezóně, která by mohla být koncem jeho kariéry, mu přítelkyně Jane oznámí, že odchází. Billyho kariéra i láska jsou na hraně a on musí znovu dokázat co v něm je. Každým nadhozem se dostává blíž k nejdůležitějšímu rozhodnutí svého života.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Namet o americkom baseballe mne ako europskemu divakovi nic nehovori, ba dokoncxa ma tento sport vrcholne nudi a mam k nemu odpor. kevin Costner po prepadaku The Postman vyhasol a nemal co ponuknut. 25 %
Všechny komentáře k filmu 4+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Hra snů

obrazek
Sedmatřicetiletý nadhazovač Billy Chapel je jedním z posledních hráčů staré školy. Skutečný gentleman baseballu, spolehlivý, poctivý, skromný hráč, který celou kariéru, celých devatenáct sezón, prožil v dresu Detroistských Tygrů a nikdy ho nenapadlo odejít za lepší nabídkou. Nyní se však ocitá na rozhodující životní křižovatce. V den posledního zápasu sezóny se dozvídá, jeho klub koupil nový majitel a ten má v úmyslu ho prodat. Současně mu jeho přítelkyně Jane Aubrey oznamuje, že už má dost čekání a ustupování baseballu, který má Billy zjevně raději než ji, a že opouští nejen jeho, ale také Spojené státy a odlétá do Londýna, kde získala výhodnou pracovní nabídku. Billy se tak ocitá před rozhodujícím životním rozhodnutím. Zůstane věrný své lásce k baseballu nebo ji obětuje své lásce k Jane?
obrazek
Ačkoli rozhodně není v duševní pohodě, nastupuje k zápasu a přestože by se měl soustředit pouze na hru, začíná Billy mezi jednotlivými směnami přemýšlet o své minulosti i budoucnosti. Snaží se rekapitulovat svou kariéru i život, zejména posledních pět let, které prožil s Jane. Vzpomíná na jejich první setkání, na období společného štěstí i neshody poslední doby. Současně hraje svůj životní zápas, který se rychle blíží tomu, co je snem každého nadhazovače a v hantýrce baseballu označováno jako perfektní hra. Jeden dokonalý, nechytatelný nadhoz za druhým. S blížícím se závěrem utkání a s každou další vzpomínkou na Jane i na chvíle strávené na stadionu, se však v Billyho mysli blíží definitivní rozhodnutí.


Podobné filmy

Neodolatelný
(Irresistible) Kandidáta na starostu v malém městě se ujme zkušený expert na politickou pr...
dnes 10.10
Nova Cinema
Malé ženy
(Little Women) Čtyři sestry Marchovy - Jo, Meg, Amy a Beth žijí se svou matkou Marmee v Ma...
dnes 12.10
Nova Cinema
Rivalové
(Happy Gilmore) Mladík Adam Sandler sní o kariéře slavného hokejisty, ale přes své nadšení...
dnes 18.10
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Ne. 21.4.2024
Čas
06.10 - 08.50
Délka
160 min.
Typ
film


Registrace
PřihlášeníPátek 24. 5. 2024 Svátek má Jana
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz