Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

64% 594 hlasů
film / komedie, USA, , 113 min., od 12 let
Greedy

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:47Kdo by nechtěl zdědit dědečkovy miliony? Všichni! Jenže, kdo to bude opravdu?
Hamouni se scházejí, závody o strýčkovo dědictví začínají a otázka, kdo se bude smát naposled, není jediná, kterou vám položí americká komedie.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Bezvadnej film, koukala jsem se na něj z nudy v televizi, ale hodně mě překvapil, ŠPIČKA....
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Hamouni

obrazek
Příběh začíná v okamžiku, kdy se v sídle zámožného prastrýce Joea schází početná rodina McTeaguových. Přestože se všichni tváří, jak na strýčka myslí a mají ho rádi, on velmi dobře ví, že myslí jen na jeho peníze. Z poklidného přesvědčení, že churavý strýček upoutaný na invalidní vozík už tu dlouho nebude, zatímco jeho miliony ano, je záhy vyvede mladá atraktivní blondýna Molly, kterou jim strýček představí jako svou ošetřovatelku. Příbuzenstvo v ní však vidí jen dalšího potenciálního dědice ohrožujícího jejich nároky. Rozhodnou se proto jednat a sehnat bratrance Dannyho, kterého měl strýček nejraději z celé rodiny. To se jim skutečně podaří, ale situace se tím nezjednoduší _ Danny na chvíli podlehne vidině sladkého života v přepychu, z které ho ale naštěstí vyvede jeho rozumná přítelkyně Robin.
obrazek
Strýček, který si s rodinou zahrává jako kočka se houfem myší, se nakonec přizná, že o všechny peníze přišel. Svým chováním málem přijde i o přízeň Molly a Dannyho, kteří ho mají rádi bez ohledu na výši jeho konta. Naštěstí se nakonec vše v dobré obrátí, ale než k tomu dojde, čeká nejen Dannyho i ostatní příbuzné nejedno nečekané překvapení


O filmu

obrazek
Americká "buranská" komedie vznikla v roce 1994, kdy ji podle scénáře Lowella Ganze a Babaloo Mandely natočil režisér Jonathan Lynn. V hlavní rolích se představí populární Michael J. Fox (Návrat do budoucnosti, Tajemství mého úspěchu, Doc Hollywood, Poldovi v patách) jako Danny a slavný Kirk Douglas (Šampion, Rub a líc, Žízeň po životě, Spartakus) jako vykutálený strýce Joa McTeague. Postavu Dannyho přítelkyně Robin Hunterové vytvořila Nancy Travisová (Chaplin, Air america, Tři muži a nemluvně), dědečkovu atraktivní "ošetřovatelku" Molly si zahrála Olivia D´Aboová (Bolero, Conan ničitel, Wayneův svět 2) a v rolích jednotlivých členů rozvětvené rodiny toužící po dědictví se objeví například Phil Hartman (Šišouni v New Yorku, Fletch žije, Schůzka naslepo) jako Frank, Ed Begley jr. coky Carl, Jere Burns coby Glen, Collen Campová jako Patty a další.

Podobné filmy

Smrtonosná zbraň 3
(Lethal Weapon 3) Sedm dní před odchodem do penze nehodlá Danny Glover už nic riskovat. Al...
zítra 00.35
Nova Cinema
Vzmuž se
(Man Up) Nancy je novinářka a je jí už přes třicet. I přes úsilí svých přátel, kteří ji do...
zítra 02.40
Nova Cinema
Malí uličníci
(The Little Rascals) Parta kluků se společně zavázala, že si nikdy nic nezačnou s žádnou h...
zítra 04.55
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Ne. 5.12.2021
Čas
07.55 - 10.15
Délka
140 min.
Typ
film
Specifikace
širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníÚterý 18. 1. 2022 Svátek má Vladislav
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz