Informace    Opakování / ostatní díly    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

84% 1781 hlasů
animovaný USA, , 30 min.
< Předchozí díl44. z 152 dílůNásledující díl >
(Futurama   episode: I Dated a Robot)

Režie: ,
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Nikdo to rád horké televize zítra Prima Cool 12.25 (skryté titulky)
Prima Cool 12.25
Čtyři z rakety a pes televize zítra Prima Cool 14.55 (skryté titulky), ne. 1.3. Prima Cool 12.50 (skryté titulky)
Prima Cool 14.55
Prima Cool 12.50
Juniorské mistrovství zla televize ne. 1.3. Prima Cool 15.15 (skryté titulky), po. 2.3. Prima Cool 12.05 (skryté titulky)
Prima Cool 15.15
Prima Cool 12.05

Fry neustále objevuje nové a nové možnosti, které budoucnost skýtá. Jednou z nich je i možnost stáhnout si z internetu libovolnou celebritu a tu pak vložit do "šablony" robota. Jak to dopadne, když si vybere hereckou hvězdu své doby, Lucy Liu?
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Opravdu dobrý sci-fi seriál. Obsazení se super stejně jako nestárnoucí vtípky. Myslím že se může rovnat Simpsonům (pořad od toho samého tvůrce). Troufám si říct, že jsem viděl skoro všechny díly. Nějaké jsou méně zajímavé, některé naopak více. Celému seriálu kraluje Bender a jeho zvláštní smysl pro humor. Je vidět že se Matt Groening hodně inspiroval od dříve vytvořeného Homera Simpsona. i český dabing je hodně povedený (stejně jako u Simpsonů) :-) :-D :-) škoda že tento seriál už skončil a nové díly se už nevytváří. Moc rád bych viděl jeho další řadu. :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| :-| 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) 8-) :-D pro ty co nevědí, kde se dívat: stále ho opakují na Prima COOL a na ulož.tu máte všechny díly včetně 4 filmů z 5. série :-)
Všechny komentáře k seriálu 49+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Nebezpečné roboznámosti

Fry jednoho dne vybídne přátele, aby mu umožnili splnit si pár dávných snů. A protože nemají nic lepšího na práci, rozhodnou se s Fryem dělat všechno, co bude chtít. A tak si Fry zkusí, jaké to je zničit si planetu, vypraví se na okraj vesmíru zamávat na si na protějšky z paralelního vesmíru, užije si atrakce v jakémsi jurském parku včetně krmení dinosaura prasetem, navštíví jako neviditelný čokoládovnu... Poslední jeho tajná touha je mít rande s celebritou. Ani to není problém, existuje totiž služba stahování osobností z internetu do těl k tomu určených robotů. Fry se bez váhání rozhodne pro Lucy Liu. Tahle Lucy je pak díky svému programu Fryem absolutně posedlá. Fry je v sedmém nebi, jeho přátelé jsou ale pobouřeni. Fryem však nehnou ani Benderovy protesty, že robotky nejsou na hraní a každý by měl randit pouze s příslušníky svého druhu, ani sugestivní osvětové video pro středoškoláky, v němž sám vesmírný papež varuje před vztahy s roboty. Bender a spol. se tedy rozhodnou zakročit přímo u zdroje a vydají se do virtuálního sídla internetové společnosti, kde tuší něco nekalého. A jejich tušení se potvrdí. Vyrábějí se tu pirátské kopie osobností. Rozpoutá se tedy chaotické zachraňování celebrit, ty při tom různě zkratují, kradou si a zaměňují hlavy, kopie Lucy Liu pochopitelně uplatňují bojové chvaty a hlavně se nekontrolovatelně množí. Fry si sice zatím užívá idylku se svým "Liubotem" v kině, v centru bitevní vřavy se ale ocitne velmi záhy... Navíc originální Lucy nachází zalíbení ve svém osvoboditeli Benderovi a tyto vztahy nevěstí nic dobrého....


Podobné seriály

Simpsonovi XV (5)
Rychle a srstnatě Taková normální žlutá rodinka... Americký kultovní animovaný seriál (20...
dnes 13.15
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Futurama V (1)
Nikdo to rád horké Planeta Země se potýká s nezadržitelným oteplováním a obvyklá metoda o...
dnes 15.35
NAHRAT
ZDARMA
Prima Cool
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Prima Cool
Datum
So. 15.2.2020
Čas
15.05 - 15.25
Délka
20 min.
Typ
seriál
Specifikace
stereo, skryté titulky


Registrace
PřihlášeníPátek 28. 2. 2020 Svátek má Lumír
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz