Fotbal po našem 
Přehrát televizní pořad

TJ Baník Modlany - Ústecký kraj, Krajský přebor Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
ČT4 Sportdnes23.22
Fotbal po našem 
Přehrát televizní pořad

FC Nebušice - Hl. město Praha, 1.A třída - skupina B Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
ČT4 Sportzítra8.25
Fotbal po našem 
Přehrát televizní pořad

FC Nebušice - Hl. město Praha, 1.A třída - skupina B Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
ČT4 Sportzítra23.22
Fotbal po našem 
Přehrát televizní pořad

SK Spartak Příbram - Středočeský kraj, Krajský přebor Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
ČT4 Sportpo. 5.12.23.20
Fotbal po našem 
Přehrát televizní pořad

Mnichovohradišťský SK - Středočeský kraj, Krajský přebor Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
ČT4 Sportút. 6.12.23.20
Fotbal po našem 
Přehrát televizní pořad

TJ FC Kostelec na Hané - Olomoucký kraj, Krajský přebor Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
ČT4 Sportst. 7.12.10.05
Fotbal po našem 
Přehrát televizní pořad

SK Slavkov u Brna - Jihomoravský kraj, 1.B třída sk. A Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
ČT4 Sportst. 7.12.22.18
Fotbal po našem 
Přehrát televizní pořad

Sportovní spolek Dědice - Jihomoravský kraj, okres Vyškov, III. třída sk. A Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
ČT4 Sportst. 7.12.23.00
Fotbal po našem 
Přehrát televizní pořad

TJ Baník Královské Poříčí - Karlovarský kraj, Krajský přebor Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
ČT4 Sportčt. 8.12.7.50
Fotbal po našem 
Přehrát televizní pořad

Sportovní spolek Dědice - Jihomoravský kraj, okres Vyškov, III. třída sk. A Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
ČT4 Sportčt. 8.12.22.55
Fotbal po našem 
Přehrát televizní pořad

FK Ajax Kolová - Karlovarský kraj, 1.B třída Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
ČT4 Sportpá. 9.12.23.20
Fotbal po našem 
Přehrát televizní pořad

FK Ajax Kolová - Karlovarský kraj, 1.B třída Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
ČT4 Sportso. 10.12.23.22
Fotbal po našem 
Přehrát televizní pořad

TJ Dražejov - Jihočeský kraj, I.B třída mužů - skupina B Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
ČT4 Sportne. 11.12.22.55
Fotbal po našem 
Přehrát televizní pořad

TJ Sokol Slavonice - Jihočeský kraj, okres Jindřichův Hradec - Okresní přebor Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
ČT4 Sportpo. 12.12.23.00
Fotbal po našem 
Přehrát televizní pořad

FK Dolní Němčí - Zlínský kraj, I. A třída - sk. B Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
ČT4 Sportút. 13.12.23.20
Fotbal po našem 
Přehrát televizní pořad

TJ Dálnice Speřice - Kraj Vysočina, Krajský přebor Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
ČT4 Sportst. 14.12.23.20
Fotbal po našem 
Přehrát televizní pořad

FK Vigantice - Kraj Vysočina, 1.A třída - skupina A Cyklus portrétů klubů, které hrají: nižší fotbalové soutěže
ČT4 Sportčt. 15.12.23.00

Registrace
Přihlášení



Sobota 3. 12. 2022 Svátek má Svatoslav
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz