Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

69% 1152 hlasů
film / komedie, drama, USA, , 124 min., od 11 let
Stepmom

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:22Julie Robertsová a Susan Sarandonová v rolích dvou zcela odlišných žen poznávají, že o mateřství se nedá soupeřit!
Nemají zdánlivě nic společného: Jackie je ideální matka a Isabel se zoufale snaží být alespoň nějaká matka. Isabel je totiž nová přítelkyně bývalého Jackiina manžela, a tak se musí čas od času starat o jeho děti, které ji nemají vůbec v lásce. Do jejich životů však tragicky zasáhne osud...
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Opět jeden z filmů, který mě neuvěřitelně dojal a u kterého jsem nedokázala udržet slzy, je to rodinné drama plné sentimentálních scén, ale díky skvělým hereckým výkonům a krásné Julii Roberts a Susan Sarandon film za podívání stojí. I když je tam pár scén, které se mi zdáli příliš zdlouhavé a tím nudné, ale jinak hezký film, který vás chytne za srdce.
Všechny komentáře k filmu 21+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Druhá nebo první

<>Obrázek nenalezen<> Po rozchodu se svou ženou Jackií žije úspěšný newyorský právník Luke Harrison s atraktivní a úspěšnou módní fotografkou Isabel. Jedinou nesnází jejich vztahu jsou Lukovy děti, sedmiletý Ben a dvanáctiletá Anna, o které se musí Isabel občas postarat, ale přes veškerou snahu to příliš dobře nezvládá. Není to jen proto, že z nedostatku zkušeností s dětmi dělá často chyby, ale také proto, že se děti, zejména Anna, netají svou nenávistí k nové ženě v životě svého otce, v čemž je nenápadně podporuje také energická a schopná matka Jackie. Ať udělá Isabel cokoli ve snaze najít k dětem nebo Jackii cestu, všechno je špatně. Situace se vyhrotí poté, kdy Isabel vezme děti s sebou na fotografování v Central Parku. Protože nemůže při práci na děti neustále dohlížet, Ben se ztratí. Všechno sice dobře dopadne, Jackie však prohlásí, že už Lukovi a Isabel děti nesvěří. Jenže osud rozhodne jinak. <>Obrázek nenalezen<> Při pravidelném vyšetření v nemocnici se Jackie dozví, že se její rakovina, kterou dosud přede všemi tajila, zhoršila a čeká ji chemoterapie. Jackie se chystá do nemocnice a tak se musí o děti starat Isabel, která se kvůli tomu ovšem dostává do stále větších potíží v zaměstnání. Když poradí Anně s výkresem, zdá se, že by se napjaté vztahy konečně mohly začít zlepšovat. Přestože všichni začínají trávit více času společně a Jackie kvůli své utajované nemoci potřebuje pomoc Isabel stále častěji, vztah obou žen je stále napjatý a plné sporů. Situace se změní teprve, když je Jackie nucena nejprve Isabel a poté i Lukovi a dětem říci pravdu o své nemoci. Isabel přebírá stále větší díl péče o děti, a přestože kvůli tomu přijde o práci, ani jí to příliš nevadí. <>Obrázek nenalezen<> A jak se Jackiina nemoc zhoršuje a situace se stává bezvýchodnou, mění se také její vztah k Isabel, a obě ženy se konečně začínají sbližovat.


Podobné filmy

Láska na inzerát
(Must Love Dogs) Přátelé nebo snad osud tomu chtěl, aby se rozvedená Diane Lane seznámila ...
dnes 11.30
Nova Cinema
Vesničko má středisková
Skvělá česká komedie režiséra Jiřího Menzela, při které přijdete na čerstvý vzduch a jiné ...
dnes 14.15
ČT1
Tři chlapi na cestách
Ouplavičtí družstevníci na cestě za poznáním Karlových Varů, ale také plzeňského pivovaru....
dnes 15.25
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
St. 1.6.2022
Čas
05.25 - 07.40
Délka
135 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníÚterý 28. 6. 2022 Svátek má Lubomir
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz