Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

72% 1570 hlasů
film / akční, dobrodružný, Velká Británie, , 110 min., od 12 let
Dr. No
DVD od 30.11.2002

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
03:30První ze slavné série dobrodružných špionážních filmů, jejichž hrdinou je legendární agent britské tajné služby James Bond.
Na Jamajce byl zavražděn agent britské tajné služby. Vyšetřování jeho násilné smrti přivádí Jamese Bonda stále blíž k záhadnému čínskému vědci. Dr. No má přísně střeženou laboratoř v Crab Key. Agent 007 se neobejde bez agenta CIA Felixe Leitera, ale především musí uniknout vrahům, kteří se ho snaží nejrůznějším způsobem zbavit. Od Honey, půvabné lovkyně mušlí, se Bond dozví o záhadném drakovi. Během noci pak spolu s ženou zažijí útok tanku chrlícího oheň a stanou se zajatci muže, který se chystá ovládnout svět.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Připouštím, že jsem čekala něco mnohem horšího, takže budu shovívavá k pofidérnímu scénáři, k obveselovací zadní projekci při automobilových honičkách i k těm téměř nadpřirozeným schopnostem Jamese Bonda.
Všechny komentáře k filmu 19+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu 007 - Doktor No

<>Obrázek nenalezen<> Při svém prvním nasazení James Bond, agent s kodovým číslem 007, odlétá na Jamajku, aby tu vypátral okolnosti kolem vraždy svých dvou kolegů a s pomocí svého přítele, agenta CIA Felixem Leiterem prozkoumat zdroj radiačních vln, které způsobují havárie amerických letadel. Už po cestě z letiště se ocitá v prvním nebezpečí. Podaří se mu však z léčky vyklouznout a pouští se do pátrání, které jej přivede k dobře hlídanému ostrovu boháče, záhadného doktora No. Tady se setká s půvabnou Honey Ryder, která sem jezdí sbírat vzácné mušle. Oba jsou doktorem No zajati a v jeho luxusním podzemním sídle zjistí, že se tajemný muž, který má místo rukou kovové protézy, chystá zničit lidstvo novou nebezpečnou zbraní.
<>Obrázek nenalezen<> Bond projde nebezpečnou dráhou smrti, vnikne do laboratoře a zabrání zločinci v odpálení střely. Zachrání samozřejmě i Honey a společně se jim podaří uprchnout z ostrova.


Podobné filmy

Mumie se vrací
(Mummy Returns) Osudy lidstva visí na vlásku a zachránit ho mohou jen Brendan Fraser a Rac...
dnes 15.20
Nova Cinema
Žabí princ v New Yorku
(Prince Charming) Princ Sean Maguire, který se má oženit s princeznou ze sousední země, se...
dnes 20.00
Nova Cinema
Smrtící erupce
(Eruption: LA) Los Angeles čelí skrytému nebezpečí. Výbuch sopky přímo uprostřed velkoměst...
dnes 20.15
Prima Cool
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Prima MAX
Datum
So. 6.2.2021
Čas
17.40 - 20.00
Délka
140 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, HD


Registrace
PřihlášeníČtvrtek 4. 3. 2021 Svátek má Stela
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz