Informace    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

53% 28 hlasů
seriál / thriller Československo,
< Předchozí díl4. z 7 dílůNásledující díl >

Režie:
Herci: , , , , , více...


Příběh tohoto dílu je ve znamení výkonnostních zkoušek, kde konečně Hovorův chov došel spravedlivého ocenění. Hovorovy vyhlídky se významně zlepšují. O to hůř působí synův nezájem a lhostejnost, která vyvrcholí tím, že se Libor vymluví na lékařský zákaz tréningu. Otec lež prohlédne, a tak pomalu začíná chápat, že syn nikdy nemůže a nebude pokračovatelem chovu. Zaměstnanci statku zatím znepokojeně sledují zhoršující se stav staré, nemocné klisny Odety, zakladatelky Hovorova chovu. Na vztahu k ní se projevuje vřelý vztah chovatelů ke koním. Zejména Lojzy, starého Hanouska a především Michala, který Hovorovým chovem opravdu žije.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Je to prilis ukecane, prilis vela sa schodzuje a je to ideologicky balast. Brzochudobneho som nemal rad nikdy, a zvysok hercov /Hanicinec, Janzurova ...../uz hrali aj v lepsich serialoch/filmoch. 5 %
Všechny komentáře k seriálu 2+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Lhostejnost

Na natáčení mj. zavzpomínal takto: "Cizí prostředí, lampy, kamery a spousta lidí kolem koně zneklidňují. Najednou neví, co se od něj bude žádat a neudělá přesně to, co potřebujeme, ale pokaždé malinko jinak. Přestože je u něj silně vyvinut stádní pud, kůň je osobnost. Má svou hlavu. Krásnou a tvrdohlavou. Režii nebere moc na vědomí, tak je to s ním často namáhavé a náročné na čas. Dostihy jsme dělali tak, že jsme si z jarních a letních výběrových soutěží natočili dokumentární materiál a jen jsme některé z jezdců oblékli do našich dresů. V Pardubicích jsme pak k tomu rekonstruovali dostih za pomocí několika jezdeckých oddílů..." Příběh tohoto dílu je ve znamení výkonnostních zkoušek, kde konečně Hovorův (P. Haničinec) chov došel spravedlivého ocenění. Hovorovy vyhlídky se významně zlepšují. O to hůř působí synův nezájem a lhostejnost, která vyvrcholí tím, že se Libor (V. Dlouhý) vymluví na lékařský zákaz tréninku. Otec lež prohlédne a pomalu začíná chápat, že syn nikdy nemůže a nebude jeho pokračovatelem. Zaměstnanci statku zatím znepokojeně sledují zhoršující se stav staré, nemocné klisny Odety, zakladatelky Hovorova chovu. Na péči o ní se zrcadlí vřelý vztah chovatelů ke koním. Zejména Lojzy (J. Hanzlík), starého Hanouska (J. Kemr) a především Michala (L. Vaculík), který chovem koní opravdu žije.


Podobné seriály

M*A*S*H (211)
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji ...
dnes 07.10
Prima
Z pamětí Sherlocka Holmese (2)
(The Memoirs Of Sherlock Holmes) Umírající detektiv Případy nejslavnějšího detektiva na sv...
dnes 10.05
ČT1
Odložené případy V (17)
(Cold Case V) Šílenství Za policisty přijde mladá žena s dopisem na rozloučenou její babi...
dnes 10.25
Nova Cinema
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
ČT1
Datum
Ne. 25.7.2021
Čas
15.40 - 17.05
Délka
85 min.
Typ
seriál
Specifikace
skryté titulky


Registrace
PřihlášeníSobota 23. 10. 2021 Svátek má Teodor
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz