Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

65% 684 hlasů
film / komedie, Velká Británie/USA, , 93 min., od 6 let
Fierce Creatures
DVD od 1.12.2002

Režie: ,
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:17Zoologická zahrada se svými ošetřovateli bojuje za svou existenci. Její majitel by ji totiž rád proměnil na místo, kde smějí zůstat jen "divoká stvoření".
Ošetřovatelé v Marwoodské zoologické zahradě v Anglii musí čelit novému řediteli, dosazenému australským miliardářem Rodem McCainem. Je jím bývalý policista Rollo Lee, který však spolu s McCainovou manažerkou Willou postupně přejdou na stranu zaměstnanců. Všichni pak bojují proti záměru šéfa a jeho nezdárného syna proměnit zoologickou zahradu v místo, kde smějí zůstat jen "divoká stvoření", která budou pro návštěvníky atraktivní.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Sympaticka komedia bez poriadneho deja s dobrymi frkmi, a Jamie Lee Curtis /kultovy Halloween 1978/, na ktorych sa da obcas zasmiat. ChvalaBohu vsak tvorcovia dieru do sveta s tymto nespravili. 70 %
Všechny komentáře k filmu 5+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Divoká stvoření

Australský tiskový magnát Rod McCain se právě stal majitelem společnosti, jejíž součástí je i Marwoodská zoologická zahrada v Anglii. Do zoo nastoupí nový ředitel, bývalý policista Rollo Lee, který dostane od McCaina příkaz zajistit její ziskovost. Současně se o zoo začne zajímat také McCainova nová manažerka Willa Westonová podporovaná magnátovým věrolomným synem Vincem, který se s ní chce vyspat. Rollo chce přitáhnout návštěvníky radikálním krokem. Hodlá v zoo ponechat jen divoká a nebezpečná stvoření, která přitahují pozornost. Všech ostatních zvířat se chce zbavit. Zděšení zaměstnanci se rozhodnou za záchranu zvířat bojovat. I z toho nejmírumilovnějšího zvířete je náhle nebezpečný a divoký tvor, Rollo však jejich podvody vždy hravě odhalí. Nakonec zaměstnanci dopraví do jeho kanceláře pět zvířat, které údajně nikdo nechce a tedy se musí zastřelit. Domnívají se, že na to ředitel nebude mít žaludek, jenže pak zaslechnou pět výstřelů a zanedlouho vidí ředitele jak upravuje pět hrobečků. Nikdo netuší, že Rollo má ve skutečnosti zvířátka doma, kde se o ně pečlivě stará. Ani Willa, která s Vincem Rollovi telefonuje. Když Rollo zvířátka se ženskými jmény okřikuje, vyvolá v manažerce pocit, že právě provozuje skupinový sex, což ji velmi zaujme. S nápady jak udělat zoo přitažlivější přicházejí nejen zaměstnanci, kteří nepřestávají bojovat proti řediteli a jeho nápadu, např. tím, že na něj poštvou hladovou tarantuli nebo, že předstírají zranění způsobená divokými zvířaty, ale také Vince a Willa, kteří přiletěli do Anglie, aby na změny v zoo osobně dohlédli. Vince, který ke zvířatům nemá žádný vztah zaplní zoo reklamními tabulemi a nesmyslnými atrakcemi. Zaměstnanci konečně zjistí, že Rollo zvířátka nezabil a je vlastně na jejich straně. Společnými silami se snaží zoo zachránit dřív, než ji Vince úplně zničí. Na jejich stranu se přidá i Willa, kterou fascinuje Rollo a jeho domněle divoký sexuální život. A pak se objeví Rod McCain a mezi zaměstnanci se rozkřikne, že magnát chce prodat zoo Japoncům, kteří ji chtějí přebudovat na golfové hřiště.


Podobné filmy

Zilionáři
(Masterminds) David je obyčejný muž, který pracuje v bezpečnostní agentuře, kde řídí obrně...
dnes 08.10
Nova Cinema
Slepice na smetaně
Když je strýc pruďas a manžel zapomnětlivý, to se vám pak dějí hrozné věci... Povídka z ob...
dnes 09.47
ČT1
Óda na radost
(Ode to Joy) Charlie trpí vzácným onemocněním zvaným kataplexie. Kdykoli ho přemůže silná ...
dnes 09.55
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Ne. 4.12.2022
Čas
05.00 - 06.25
Délka
85 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníPondělí 6. 2. 2023 Svátek má Vanda
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz