Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Podobné filmy    

70%
film / dobrodružný, akční, krimi, thriller, USA, , 111 min., od 12 let
The River Wild
DVD a Blu-Ray od 13.7.2016 Magicbox

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
01:42Rodinný výlet na člunu se brzy změní v noční můru. A to ještě někteří nevědí, co je níž po proudu.
Hrdinka Gail chce víkendovým výletem do hor oslavit synovy narozeniny a zachránit své nepříliš spokojené manželství. Rozhodne se s manželem a synem jet divokou řeku. Idylická pohoda však bere za své ve chvíli, kdy se rodina setkává se dvěma neznámými muži - Wadem a Terrym, kteří svými vražednými úmysly změní rodinný výlet v životu nebezpečný horor.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Dnes už legendární surviver film o přežití:-) skvělé herecké obsazení..nádherná příroda a nespoutana řeka:-) vždycky se na to znovu rád kouknu :-) 100%
Všechny komentáře k filmu 22+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Divoká řeka

Bostonská učitelka dějepisu Gail Hartmanová se ve volném čase věnuje veslování. Každý rok odjíždí s manželem Tomem a synkem Roarkem na tradiční výlet na divokou řeku poblíž kanadské hranice, kde kdysi pracovala jako průvodkyně. Hned na začátku plavby se rodina seznámí se sympatickým Wadem a jeho kamarádem Terrym, kteří mají stejnou cestu. Malý Roarke spatří ve Wadeovi správný chlapácký vzor místo věčně upracovaného otce. Jenže brzy se ukáže, že oba kumpáni jsou všeho schopní kriminálníci, kteří si plavbu na řece vybrali jako způsob útěku po provedené loupeži. A jelikož podcenili divokost řeky, budou potřebovat Gailinu pomoc.


O filmu

Zdařilý americký thriller postavený na oblíbeném motivu rodiny v ohrožení, který se téměř celý odehrává v nádherném prostředí divoké přírody, vznikl v roce 1994 a podle scénáře Denise O´Neilla ho natočil režisér Curtis Hanson (natočil také thriller o pomstychtivé chůvě pod názvem Ruka na kolébce, thriller Okno do ložnice). Hlavním magnetem filmu je bezpochyby představitelka Gail Hartman, slavná americká herečka Meryl Streep, která se tu poprvé objevila v akčněji laděném filmu, a dokázala, že je nejen výtečná herečka (Madisonské mosty, Silkwoodová, Sophiina volba), ale ve scénách sjezdů divokých peřejí také to, že je odvážná a fyzicky zdatná, protože 90% všech nebezpečných kaskadérských scén hrála sama, bez dublérky.
obrazek
Jejího manžela Toma si zahrál David Strathairn (Firma, Velké vítězství, Slídilové), jejich protihráčem, psychopatickým lupičem a vrahem Wadem je Kevin Bacon (Hráči se smrtí, Pár správných chlapů, Chvění).

Podobné filmy

Karlík a továrna na čokoládu
(Charlie and the Chocolate Factory) Karlík Bucket žije se svými rodiči a prarodiči v polor...
dnes 10.00
Nova Cinema
Kurýr 3
(Transporter 3) Frank Martin je nucen dopravit unesenou dceru ukrajinského vládního úřední...
dnes 20.00
Nova Cinema
Muž taiči
(Man of Tai Chi) Nadějný student bojového umění Chen sklízí úspěch na mnoha turnajích a to...
dnes 22.25
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Čt. 30.5.2024
Čas
05.40 - 07.20
Délka
100 min.
Typ
film
Specifikace
stereo, širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníÚterý 25. 6. 2024 Svátek má Ivan
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz