Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Ukázka    Podobné filmy    

62%
film / komedie, USA, , 122 min., od 16 let
Girls Trip

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
02:30Ryan Pierce je slavná lifestylová moderátorka. Již spoustu let neviděla své kamarádky Sashu, Dinu a Lisu, a tak se rozhodne pozvat je na dámskou jízdu. Vyrážejí na hudební festival v New Orleans, kde bude Ryan hlavním řečníkem na téma, jak se dá zvládnout dlouholeté manželství.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Nejen pánové, ale i dámy to umí pospolu pěkně rozjet. Čtyři přítelkyně rozjedou do New Orleans na hudební festival a když dorazí, začnou se tam dít věci. V originále se snímek v českém překladu jmenuje 'Dívčí výlet', avšak český distribuční název je tentokrát daleko výstižnější. Žádný jiný film ohledně námětu nemá takovou živelnou sílu, jako tento. Jedná se o filmové dílo, které plně natočili afroameričtí tvůrci s afroamerickými herci zabývající se afroamerickými postavami a jejich světem. V kinech to mělo ohromný úspěch a to se nevyhnulo bez rasistických průpovídek na adresu bílých a typického fekálního humoru. Například asi pouze zde je možnost vidět dvě dámy močit z výšky na plnou ulici lidí. Samozřejmě nechybí sex a pro afroameričanky typická kulometná mluva. O pánských mejdanech vzniklo mnoho snímků, avšak dá se říct, že tento jediný dámský všechny ty pánské pohotově strčí do kapsy. Za celou takřka hodinovou stopáž je prostě zábava zaručena. A to má děj dokonce typickou romantickou šablonu s emočním moralizujícím projevem na samém konci příběhu, který dokáže chytit za srdce. Tím tom krapet zavání feminismem, ale ve skutečnosti je to přeci jen krapet jinak. Je krásně názorně poukázáno na vlastní ženskou hodnotu, kterou by si měly ženy ve vztahu s mužem za každou cenu chránit. Nic proti ničemu. Tohle je zatím nejlepší plně afroamerická komedie, jaká kdy vznikla, která si plně zaslouží uznání.
+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Divoká dámská jízda

Ryan Pierce je slavná lifestylová moderátorka, připodobňovaná ke slavné Oprah. Ryan už spoustu let neviděla své kamarádky, a tak se rozhodne pozvat je na dámskou jízdu v podobě výletu na hudební festival Essence v New Orleans. Těmito kámoškami jsou Sasha, bývalá novinářka z časopisu Time, která nyní vlastní bulvární časopis, ale finančně na tom není moc dobře. Další členkou je Lisa, zdravotní sestra a věčně upjatá matka, která od rozvodu neměla muže. A Dina, což je velice rázná a impulzivní žena, která miluje večírky a kterou právě vyhodili z práce, protože zmlátila kolegu, který jí omylem snědl jídlo. Všechny čtyři kamarádky si říkají Hedvábničky. Krátce po příjezdu do hotelu Sasha obdrží fotografii, na které Ryanin manžel Stewart líbá jinou ženu. Kamarádky to Ryan oznámí, ale ta připouští, že si je situace vědoma, a řekne ostatním, že se Stewartem chodí na terapie, kde řeší jeho nevěru.


Podobné filmy

Taková normální rodinka
Máte pocit, že je vaše rodina praštěná? Seznamte se s Hanákovými! Příběh o směšných lidský...
dnes 06.05
Nova Cinema
Neodolatelný
(Irresistible) Kandidáta na starostu v malém městě se ujme zkušený expert na politickou pr...
dnes 10.10
Nova Cinema
Beethoven 5
(Beethoven´s 5th) Beethoven náhodně vyhrabe starou desetidolarovku, která pochází ze ztrac...
dnes 14.50
Nova Cinema
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Nova Cinema
Datum
Pá. 26.4.2024
Čas
02.15 - 04.10
Délka
115 min.
Typ
film
Specifikace
širokoúhlé vysílání, HD


Registrace
PřihlášeníPátek 24. 5. 2024 Svátek má Jana
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz