Informace    Fotky    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Ukázka    Podobné filmy    

67% 1261 hlasů
film / thriller, akční, dobrodružný, science fiction, Velká Británie, , 120 min., od 12 let
Diamonds Are Forever
DVD a Blu-Ray od 16.9.2015 Bontonfilm

Režie:
Herci: , , , , , více...


Ukázka
03:45Uloupené diamanty, unesený milionář a dvojice svérázných zabijáků v dalším, v pořadí již sedmém dobrodružství legendárního agenta Jamese Bonda.
Na trhu s diamanty vznikne podivná situace. Jamesu Bondovi nezbývá než v Holandsku proniknout mezi pašeráky drahých kamenů a dostat se tak do blízkosti dvou mužů. Setkání s nimi však bylo doposud pro kohokoliv osudné. V Jihoafrické republice zabili zubaře.
Uprav informace o filmu

Komentář k filmu Jedna z asi nejméně zapamatování hodných bondovek. Nebýt vtipné dvojice zabijáků, byla by to docela nuda. Slušná komedie, ale nuda, protože 3/4 filmu jsou pouze o pašování diamantů a nějaké celosvětové hrozby se rozjedou později. V celém filmu je jedna slušnější automobilová honička a až na zmínění zabijáky, je to se záporáky dost slabé. Takže zbývá Sean a pár kozatých přicmrndávaček.
Všechny komentáře k filmu 17+ Napiš komentář k filmu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky, Oficiální stránka    Videotéka: přidat si do ní film

Popis filmu Diamanty jsou věčné

obrazek
Tentokrát je neodolatelný agent 007 vyslán do po stopě případu diamantů pašovaných z jihoafrických dolů do Ameriky, kde se beze stopy ztrácejí. Zatímco dvojice zabijáků, kteří se oslovují pan Kidd a pan Wint, zahlazuje stopy zabíjením všech, kteří se na krádežích a pašování podíleli, Bond přijme identitu zatčeného pašeráka Petera Frankse a odjede do Amsterdamu. Tam se spojí s krásnou Tiffany Case a společně přepraví zásilku diamantů do Spojených států, sledováni přitom panem Kiddem a panem Wintem. Spojka je dopraví do Slumberova pohřebního ústavu, kde je však agent 007 omráčen a skončí v kremační peci. Těsně před smrtí ho však dvojice zabijáků musí opět vytáhnout, protože zjistí, že diamanty jsou falešné. <>Obrázek nenalezen<> Bond pokračuje v pátrání, ale každý, kdo by ho však mohl přivést na stopu muže v pozadí celého diamantového obchodu, je vzápětí zlikvidován Kiddem a Wintem. Přesto se Bondovi podaří dostat na stopu extravagantního milionáře Willarda Whytea, kterého už několik let nikdo neviděl. Mezitím Tiffany převezme skutečné diamanty a prostřednictvím spojky je předá svému tajemnému šéfovi. Když Bond ukáže Tiffany mrtvolu dívky, kterou dvojice zabijáků zabila omylem místo ní, přesvědčí ji, aby pracovala pro něj. Podaří se mu tak proniknout do výzkumného ústavu Tectronics, kde zjistí, že diamanty hromadí jeho dávný nepřítel Blofeld, který před lety extravagantního milionáře Whytea unesl a nyní zneužívá jeho impéria pro své nebezpečné úmysly. Diamanty byly použity ke stavbě družice, která po vypuštění na oběžnou dráhu, může gigantickým laserem zničit kterékoli místo na zemi. A Blofeld hodlá vydírat celý svět. Tomu se Bond rozhodne zabránit za každou cenu, nejdříve však musí uniknout ze smrtící pasti, do které ho dostali nebezpečně výkonní zabijáci pan Kidd a pan Wint.


Podobné filmy

Mumie se vrací
(Mummy Returns) Osudy lidstva visí na vlásku a zachránit ho mohou jen Brendan Fraser a Rac...
dnes 15.20
Nova Cinema
Žabí princ v New Yorku
(Prince Charming) Princ Sean Maguire, který se má oženit s princeznou ze sousední země, se...
dnes 20.00
Nova Cinema
Smrtící erupce
(Eruption: LA) Los Angeles čelí skrytému nebezpečí. Výbuch sopky přímo uprostřed velkoměst...
dnes 20.15
Prima Cool
Podobné filmy
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
TVP2
Datum
So. 23.1.2021
Čas
03.35 - 05.50
Délka
135 min.
Typ
film
Specifikace
titulky


Registrace
PřihlášeníČtvrtek 4. 3. 2021 Svátek má Stela
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz