Informace    Opakování / ostatní díly    Komentáře    Obsazení    Hodnocení    Fotky    Seznam dílů    Podobné seriály    

82% 894 hlasů
seriál / thriller, krimi USA, , 68 min.
< Předchozí díl7. z 73 dílůNásledující díl >
(Columbo   episode: Columbo: Lady in Waiting)

Režie:
Herci: , , , , , více...

Díly v TV:
Rekviem pro padající hvězdu televize zítra Sorozat+ 15.00
Sorozat+ 15.00
Zločinný steh televize zítra Sorozat+ 21.55, út. 20.4. Sorozat+ 15.00
Sorozat+ 21.55
Sorozat+ 15.00
Nebezpečná hra televize út. 20.4. Sorozat+ 21.55, st. 21.4. Sorozat+ 15.00
Sorozat+ 21.55
Sorozat+ 15.00

Bryce vysvětluje své sestře Beth, že ani v nejmenším nesouhlasí s jejím vztahem s Peterem Hamiltonem, zaměstnancem jeho firmy. Je přesvědčen, že Peter Beth pouze využívá k vlastnímu prospěchu. Bryce zajde dokonce tak daleko, že svému zaměstnanci napíše výhružný dopis, ve kterém mu přikazuje nepopulární vztah ukončit. Netuší však, že mu sestra tajně vyměnila klíče a v tichosti připravuje jeho zavraždění. Pozornost inspektora Columba je upoutána novinovým článkem. Druhý den vystoupí matka Beth a Bryce a nechá se slyšet, že má po smrti syna starost o další chod firmy. Mezitím je během soudního přelíčení potvrzeno, že se v případě úmrtí Bryce jednalo o nešťastnou náhodu. Beth je zproštěna viny, Columbo se ale o případ nepřestává zajímat.
Uprav informace o dílu

Komentář k seriálu Neměli jsme tu čest poznat nejet Columbovu paní, ale ani jeho křestní jméno: - "Jmenuju se Columbo, Los Angleská policie..." - "A křestní jméno?" - "Poručík, madam..." nebo - "Máte taky křestní jméno, poručíku?" - "Jo, to mám, ale říká mi tak většinou jenom moje žena..."
Všechny komentáře k seriálu 37+ Napiš komentář k seriálu a získej DVD

Web: IMDB, Titulky    Videotéka: přidat si do ní díl seriálu

Popis dílu Její příležitost

Pan Bryce Chadwick má prosperující firmu. Jeho sestra Beth miluje firemního právníka Petera Hamiltona, sčímž bratr vůbec nesouhlasí. Ona se však rozhodne prosadit si svou. Bratrovi potají sebere klíč od domu. Její představa je, že až bratr přijde večer domů a zjistí, že nemá klíče, přes její pokoj se bude chtít dostat do domu. Ona ho zastřelí a vše narafičí jako nešťastnou náhodu: řekne, že spala a myslela, že se knim někdo vloupal... Bratr má však klíč náhradní, což Beth netuší, a přijde do jejího pokoje normálně. Ona je překvapená, ale stejně ho zastřelí. Pak vše narafičí, jak měla původně vplánu. Sčím však nepočítá, je to, že sem přijde Peter, který střelbu slyšel. Chtěl totiž mluvit sBrycem kvůli své výpovědi. Beth mu tedy vše popíše jako nešťastnou náhodu... Přijíždí policie. A také paní Chadwicková matka Beth a dceři vše vyčítá. Columbo vnímá napětí mezi matkou a Beth, která se chce ujmout firmy. Columbovi se také zdá divné, jak se mohly do domu dostat odpolední noviny, když Beth tvrdí, že celý den nikde nebyla... Koná se soud. Beth je velmi nervózní, ale soud ji osvobodí. Beth je šťastná a ihned se chce pustit do změn ve firmě. Inspektor se setká sPeterem, který mu sděluje, proč do domu šel a že chtěl stejně firmu opustit, protože má Beth opravdu rád. I když je Beth osvobozena, Columbo dále pátrá.


Podobné seriály

M*A*S*H (15)
Personál polní vojenské chirurgické nemocnice se s válkou vyrovnává po svém. Ani v Koreji ...
dnes 07.15
Prima
Rosamunde Pilcher: Zámek Nancherrow (2)
(Rosamunde Pilcher: Das große Erbe) Je po válce a mladá žena zdědí rozsáhlé panství Nanche...
dnes 13.50
Barrandov
Svědek obžaloby
(The Witness for the Prosecution) Nepříliš úspěšný právní poradce John Mayhew se ujme příp...
dnes 22.30
Prima
Podobné seriály
Jestli se ti nelíbí naše nabídka podobných pořadů napiš nám.


Stanice
Sorozat+
Datum
Po. 12.4.2021
Čas
15.00 - 17.00
Délka
120 min.
Typ
seriál


Registrace
PřihlášeníNeděle 18. 4. 2021 Svátek má Valérie
Vyhrávej v casino.cz nebo na vyherni-automaty.cz   Prodávej s Plať-Mobilem.cz